reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria brzuszków

Noooo swietny brzuch :-) ja zaraz wstawie swoj...

34rdliw.jpg


:-p:-p
 
reklama
pieknie, moje panie :-)
u mnie nie ma jeszcze się czym chwalić za bardzo, tzn ja różnicę widzę, ale ogólnie wygląda, jakbym się porządnie najadła ;-)
 
no no brzuszki niczego sobie dziewczyny:tak:

Ja przed ciążą po kuracji hormonalnej wyhodowałam sobie niezły kołdunek nooo i teraz też wyglądam bardziej jakby mnie rozdęło:-D
 
moniSkaBe śliczny ten twój brzunio :) A myślałam, że tylko mi tak szybko urósł. Mam 2 koleżanki w ciąży (pierwsza 12tc, a druga 15tc) i obie są płaskie jak deski, tylko ja z oponką już śmigam:):-)
 
wow moniska ale ogormniasty :szok::-) ja jutro swoj wkleje juz nie mam sily siadac na kompa jak lezy mis ie wygodnie w loziu a tu mam glupiego maca i mnie denerwuje bo sie nie da a przynajmniej ja nie umiem tak latwo pomniejszy foty bo tu nie ma painta:baffled:
 
e tam tłuszczykowaty. Ja tez nie naleze do szczuplusieńkich dziewycznek :-)

kurcze jakos za szybko mi sie ten brzuchol pojawia, bo jeszcze troche i sie w sukienke slubna nie zmieszcze cholera.:-)
 
reklama
Zmieścisz się zmieścisz:tak: Moja koleżanka brała ślub w tą sobotę co była i ma ciążę starszą o miesiac. Po prostu troszkę jej poszerzyli suknie i gra gitara:tak: Przymierz swoją:-)
 
Do góry