reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria brzuszków

Ja jak narazie przytyłam pół kilo:) ale brzuszek wydaje mi się ze urósł chociaż jak narazie w parcy nikt nie zauważył.... podobno na twarzy bardzo schudłam i zmizeriniałam:tak:ale wydaje mi się ze przestalam chodzic na solarium (lubilam raz na 2 tyg wyskoczyc i poprawic sobie humor na solarium:) i dlatego tak mizernie wyglądam..taka bladziucha :eek:
 
reklama
mój brzuszek :happy:
jeszcze niewielki ale już jest i bardzo się z niego cieszę i go wypinam jak tylko mogę :-D
14tc.jpg
 
Zgadzam się z moimi poprzedniczkami- brzunio śliczny, i taka szczupla jestes. Mój brzuchol w porównaniu z Twoim to sam tłuszczyk, a gdzies tam mały kurczak ukryty
 
dzięki, figura to spadek rodzinny :happy:
to co widać u mnie to też głównie wyparte jelita a nie Maluch, na dole jest brzusio taki bardziej twardy...
a brzuszek lepiej widoczny w dzień po jedzeniu niż rano, ale ciesze się że już coś tam wystaje, nawet jak to jelita, czy tłuszczyk...
bo nie mogliśmy się z mężulkiem doczekać kiedy będzie coś wystawać :-D
mój Darek nawet mówi, że wciąż nie wierzy w moją/naszą ciążę, bo ciągle mało widać :eek:
ale jeszcze Was dogonię i się zaokrąglę, mam na to jeszcze 6 m-cy
a jem ostatnio jak smok :-D
 
reklama
Ja tez wygladam na 6 miesiac chodz w rzeczywistosci w ostatnim miesiacu spadlam 3 kilo nie wiem skad rosnie ten brzuchol.Jak znajde czas i pomoc to zrobie zdjecie i zobaczycie moj brzuchol.A to tego cycole jak melony.Mam nadzieje ze spadna jak po poprzednich ciazach.
 
Do góry