reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria brzuszków

Witam
Wklejam mój brzuszek (jeśli mi sie to uda ) w 11 tyg 5 dni ciąży. Dodam , ze na czczo, bo wieczorem po całodziennym obżarstwie jest o wiele większy.
W spodnie juz dawno sie nie mieszcze, wiec zakupilam kilka par dresowych, bo dzinsy ciazowe jeszcze za duze na mnie ;-)

pozdrawiam
 

Załączniki

  • 11.jpg
    11.jpg
    16,5 KB · Wyświetleń: 255
reklama
ja jestem w drugiej ciąży i porównując mam zdecydowanie większy brzuszek :-) poprostu macica szybciej urosła... tak myśle
teraz jestem w 12 tygodniu i mam sporą wypukłość :tak:
 
Faktycznie coś w tym jest, w pierwszej ciąży brzuszek pokazał mi się ok 5 miesiąca:tak:. A teraz jestem w 10 tygodniu i już widzę że brzuszek urósł:szok::szok:.Ludzie jeszcze nie zauważają ale ja widzę:tak: W ubraniach się na razie cisnę okropnie bedę niebawem musiała coś zakupić. :-)

Pozdrawiam:-)
 
A ja miałam właśnie nadzieję, że będą mnie męczyć wymioty, aby nie przytyc za bardzo. Na początku, czyli w 5 i 6 tyg mdliło mnie strasznie, więc właśnie aby tego uniknąć, zaczęłam zapychać żołądek na maksa, czego efekty już niestety widać. Ale póki co to przybrałam tylko 1 kg, czyli tyle, ile trzeba w pierwszym trymestrze.
Zresztą, ważne jest tylko to, aby dziecko było zdrowe, a cała reszta... nieistotna.
 
ufff o piersiach to już nie wspomnę, na razie powiększył się o półtora rozmiaru:wściekła/y::szok::no:A przed ciąża i tak miałam nie mały. Co będzie dalej?????.....:confused2:
 
reklama
hejka dziewczyny
ja schudłam od początku ciąży juz 3 kg! brzucha nie ma a niby w drugiej ciąży szybciej wywala, piersi też nic a nic się nie powiekszyły nawet mnie nie bola, mam nadzieje ze wszystko jest ok, 15 wrzesnia mam dopiero wizyte, z drugiej strony to fajnie ze jeszcze brzuszek nie urosl bo 23 lecimy z mężem na krete i może jeszcze w bikini jakieś wskocze :)
 
Do góry