reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria brzuszków

to my, spodnie mnie już ściskają, więc kupiłam ciążowe jeansy:-)
 

Załączniki

  • DSCF3229.JPG
    DSCF3229.JPG
    34,8 KB · Wyświetleń: 62
reklama
Jak ja wam szczuplutkie mamusie zazdroszczę...u mnie nic przez długi czas nie będzie widać,bo mam nadwagę.Przed ciąża udało mi się schudnąć 32 kilo i zejść do wagi 74kilo ale teraz przez apetyt i zmianę żywienia znowu tyję.Sama nie wiem czy za ciasne spodnie to rosnące maleństwo czy tłuszczyk...ale co poradzę,że co 2 godziny jestem głodna!:szok:
 
U mnie to widać już troszkę, ale czekam az aparat do nas wróci to sfotografuję. :)
A brzuchy cudowne! Widać że dzidziusie duże będą ;-)
 
U mnie też już widać, i też musiałam kupić sobie ciążowe spodnie, ale są naprawdę wygodne:)
Muszę wybrać się na sesje fotograficzną( jak pozwola mi wstać z łóżka), to wstawię zdjątko...
Pozdrawiam wszystkie brzusie....
 
reklama
Do góry