reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria brzuszków i innych :)

Mycha laską byłas przed i w czasie ciązy. Po niej wrócisz do starej wagi i także bedziesz. W pierwszej chwili na pierwszym zdjęciu stwierdziłam że jesteś podobna do Agutki.
 
reklama
Mycha - nie przejmuj się to normalne, ze twarz masz troszkę opuchniętą ja zresztą też. Każda z nas ma bo jak w ostatnim miesiącu można wyglądac jak przed ciążą. Brzuszek masz duży ;) Ja mam mniejszy a mimo to też jestem już MAŁYM WIELORYBKIEM (jak mówi mój mąż) Także głowa do góry fajna z ciebie laska i po porodzie wrócisz do swojej formy zrezstą tak jak każda z nas. Trzeba dużo silnej woli. Wiem, ze będzie to trudne....

Mju - śliczny brzusio ;)
 
Basiu oj będzie trudne - ale cóż, trzeba dać radę i damy radę, chociaż może to trochę potrwać :p ::) ;)
 
MYCHA MIJU wygladacie super :) Nie widze zadnego Morswina ani opuchnietej twarzyczki Myszy :) Jak dla mnie cacy brzucholki :)
 
Mycha i Mju - ładniusie z Was mamusie :)

morświna tam żadnego nie dojrzałam, a kiciusiowe zdjęcie to rewelka ;)
 
reklama
00181ap3.jpg


Dobra jestem ciekawa czy cokolwiek jest :)
 
Do góry