reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria brzuszków i innych :)

reklama
Natalka - jestes chyba najzgrabniejszą 9 miesięczną mamusią jaką widziałam :)

Mycha - czekamy, czekamy - nie daj się długo prosić :p
 
Thea proszę Cię zawstydziłaś mnie :-[ :-[ :-[mi sie wydaje ze nie jestem aż taka zgrabna bo przed ciąża ważyłam 55kg a teraz ważę 76kg straaaasznie dużo przytyłam,aż sie boję czy to zrzucę ::) ::) ::) ale mimo wszystko miło mi to czytać i dziękuje za komplement ;D :laugh: :D ;).WY WSZYSTKIE JESTEŚCIE CUDOWNE !!! ;D ;D ;D

Mycha12 wysyłaj fotke nie ma na co czekać bo tu się wszystkie już pomału rozdwajają,obyś zdążyła nam pokazać siebie z bąbelkowym brzuszkiem !!! :D :laugh:

BUZIOLKI :-* :-*
 
Mycha superrrrrr wygladasz nie gadaj głupot ;) ;D!!! Masz okrląglutki brzusio i bedziesz miala córcie,wiec może ja też będę miała dziewczynke ::) ::) Wyglądasz ślicznie :D !!!
 
reklama
Laski dzięki ale wierzcie mi ślicznie to ja wygladałam 1,5 roku temu na tym zdjęciu ::) ::)
Teraz to kazałam mężowi zrobić zdjęcie z daleka bo z bliska to wogóle wyglądam maly słonik :p ::)
 
Do góry