reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria brzuszków i innych :)

reklama
Dobra,to u mnie minely kolejne 2 tygodnie (kiedy ??? ) od ostatniego zdjatka. :D Oto ja i moj Babel Bambucza,w ktorym zamieszkuje Zuzanka. ;D

33 tydzien 3 dzien ciazy. ;D

33t3dkt4.jpg


4de6.jpg


 
Śliczny brzusio :)
Tak Ci zazdraszczam,że sama robisz zdjęcia,wklejasz i takie to niby proste a ja? jestem tylko mgr sztuki ;D
 
Edus,ja tylko ustawiam samowyzwalacz,zmniejszam na komputerze,wklejam na serverek i juz,hihi. :D Jak cos,to moge pomoc. ;)

Tu macie jeszcze agutke - sportsmenke w wersji "stroj do szkoly rodzenia". ;D Zdjecia sa w ogole wykonywane w moim dawnym pokoiku - obecnie w pokoju mojego brata. ;)

ady5.jpg


 
reklama
Mychus,hehe dziekuje. ;D A kilogramy yyyy... w cyckach napewno i w brzusiu. :D A reszta pewnie w udach,bo mam wrazenie,ze sa ogromne. :p

Margolis,mi wlasnie tak troche tylko sie wysunal. ;) Wiesz,ja mam jedna dziewczynke,wiec w pepku mam dziurke,a nie wystajacego sisiaczka,hihihi. ;D
 
Do góry