reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria brzuszka i maluszka :)

Margana śliczny brzusio
martus.ja tak jak dziewczyny mówią, chudzinka z Ciebie. ja mam 168, i moja wyjściowa waga to 63,5 (a jeszcze rok temu przed ślubem poniżej 60 byłam, co ten ślub potrafi zdziałać,heheh)
 
reklama
onanana każda z nas widzi siebie w gorszej wersji niż jest w rzeczywistości. Mi znowu bardzo podoba się Twój brzuszek i na zdjęciu, które ostatnio umieściłaś wyglądasz przezgrabnie. Zdawało mi się, że nawet z brzuszkiem jesteś dużo szczuplejsza ode mnie, a pewnie dlatego, że ja mam spory biust i duże biodra, więc każdej dziewczynie ze szczupłymi nóżkami i małą pupą zazdroszczę:zawstydzona/y:
 
Margana slicznie wygladasz a brzuszek rosnie oj rosnie przepieknie :-D
martus figurke masz swietna a brzuszek sie robi coraz to bardziej okragly ;-):-D
Bryszka a Ja mam 155cm i brzuszek w obwodzie 93-94 :-D:-D a waga przed ciaza to mialam 53kg a teraz jakies 58-59kg :tak: idzie w gore wage :-D
 
Margana- też masz super brzuszek taki jak ja chyba i ształt podobny nawet, może ja mam ciut większy...
martus.ja - szczuplutka jesteś i brzuszek już widać nawet, ty się przejmujesz, że przy wzroście 167cm tyle ważysz, a ja mam 164cm i waże 72kg to dopiero lipa.

muszę was zaskoczyć, ale ja mam 104cm w obwodzie brzucha :p właśnie mierzyłam...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry