reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria brzuszka i maluszka :)

A to moje dzisiejsze brzuszysko;-)

24t4d.a.jpg24t4d.c.jpg
 
reklama
Margana imponujący brzuś jak u mnie zresztą :tak:
Martus taki brzuszek masz maleńki jeszcze :szok: pewnie chudzinka z ciebie ja o takim to przed ciążą marzyłam :-D ale ja taka kuleczkowata w ostatnim roku się zrobiłam
Gola no rośniesz nie da się ukryć ;)
Ssabrina ja mam w obwodzie 100 a wzrostu 150 :-p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Wszystkie macie boskie brzuszki;D
Gola
fajniusi brzuszek ale wcale tak dużo nie urosłaś, dosłownie odrobinkę - ja to urosłam he he.
Sabrina Ty to masz fajną piłeczkę, zawsze chciałam mieć taki brzusio
Margana brzuszek fajniutki, a jaki okrąglutki;)
Martuś chudzinko, brzusio masz malutki ale widać, że coś w nim rośnie;) W 9 miesiącu będą mówili, że jesteś w 4 he he;)

Ja muszę się zmobilizować ale już poczekam do niedzieli, w niedzielę sobie zrobię zdjęcie bo akurat będę na urodzinkach siostry synka to akurat;)
 
Margana no brzuszek godny, okrąglutki! ;-)
Martusja rzeczywiście, jak Niuniunia pisze, to chudzinka z Ciebie, ale pewnie wystrzeli bębenek niebawem!!
Ja tez muszę męża zatrudnić jako fotografa i wstawić mój aktualny brzuń.
 
Margana śliczny masz brzusio!!! Taki okrąglutki!!! Idealny równiutki hehe
Martuś z Ciebie to chudzinka jak nie wiem!! Chociaż brzunio juz widać:tak: Tak jak Bryszka taki brzuchol szczupły cale życie mi się marzy hehe
Dziewczyny dawajcie brzuchole bo to super temat jest hihi
 
Dzięki kochane, ale żadna ze mnie chudzinka w porównaniu do większości z was, bo moja przedciążowa waga przy wzroście 167 to 57 kg, a już doszły kolejne 4kg:-). Tylko ja nieco inaczej rosnę niż wy, bo idzie w cycki i tyłek:dry:, a brzuchol zawsze miałam płaski, więc teraz wydaje mi się, że jest ogromny, ale nie mogę się doczekać, aż będzie taki jak wasze:happy:. Wtedy będę miała co eksponować i może wreszcie ktoś zauważy, że jestem w tej upragnionej ciąży i przepuści w kolejce sklepowej ;P
Dołączam się do apelu onany wklejajcie fotki ze swoimi coraz większymi brzuszkami.
 
Dzięki kochane, ale żadna ze mnie chudzinka w porównaniu do większości z was, bo moja przedciążowa waga przy wzroście 167 to 57 kg, a już doszły kolejne 4kg:-). Tylko ja nieco inaczej rosnę niż wy, bo idzie w cycki i tyłek:dry:, a brzuchol zawsze miałam płaski, więc teraz wydaje mi się, że jest ogromny, ale nie mogę się doczekać, aż będzie taki jak wasze:happy:. Wtedy będę miała co eksponować i może wreszcie ktoś zauważy, że jestem w tej upragnionej ciąży i przepuści w kolejce sklepowej ;P
Dołączam się do apelu onany wklejajcie fotki ze swoimi coraz większymi brzuszkami.
Ciekawe, ja też startowałam z ok 57 kg przy 167 cm ale nie byłam taka szczupła jak TY!! Chyba każdy jednak ma swoją figurę:tak:
 
reklama
Do góry