reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Galeria brzuszka i maluszka :)

A to i ja sie wam pokaze :-) zrobilam dzisiaj rano zdjecie ale przed ciaza juz mialam mala faldke tluszczyku teraz tylko sie bardziej zaokraglilo :-)
8t5dc.jpg
 
reklama
haszakal 12tc? ja mam juz w 11tc brzusiol wiekszy;)


I ja tak samo -w 10TC czuje sie jakbym byla w 4 miesiacu :p
Postaram sie o kolejna foteczke ;)

Wage mam 54kg i nie wiem czy przytylam ale jesli tak to niewiele. Nie ograniczam sie do zdrowej zywnosci. Chyba dlatego ze doswiadczenie z poprzednieja ciazy mam takie ze na diecie fast foodowej przytulam zaledwie 11kg :)

Natomiast wielkosc brzuszka juz daje mi sie we znaki. za chwile w szkole i w pracy sie dowiedza o ciazy, a nie chcialam im mowic poki co. No i jak zobaczylam w przycodni kobiete co faktycznie byla w 4 msc ciazy to az mi sie glupio zrobilo bo ona miala brzuszek plaski a ja... małą piłeczke :p
 
andrzelika to ty tez jestes jakby w 4 msc ciazy :D


Edit: A To moja piłeczka :-)

Czuje że brzuszek idzie mi coraz bardziej w górę, a podbrzusze mam twardziutkie.
 

Załączniki

  • 10TC.jpg
    10TC.jpg
    19,7 KB · Wyświetleń: 65
Ostatnia edycja:
No hehe i najlepsze jest to,że ten brzuch już zaokrągalił mi się od góry, bo nie raz na początku mają tylko małą fałdke na dole a mi tu do góry niżej pod piersiami już się zatacza :) i przysięgam brzucha nie wypinałam to zdjęcie jest robione luzem :)
 
Ssabrinaa, andrzelika1989 macie prześliczne brzunie, ciąży na pewno nie możecie zaprzeczyć, to typowe ciążowe brzusie!! Ja też chcę taki!! :)

Dodałabym moje foto, ale chyba jeszcze "guzik" widać, buu
 
reklama
Do góry