reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GADU GADU, czyli co i jak mówią nasze dzieciaki ;)

no uśmiaąłm sie jak zwykle :) ja się trochę rozbujałam na filmikach o mówieniu zamiast tutaj :) no ale Karol ogólnie do tyłu z mówieniem albo przynajmniej z wyraźnoscią mówienia kiedy mówi dużo - bo czasem nawija dużo ale niezrozumiale, a najbardziej nas dziwi że mówi wyraźnie pewne trudne rzeczy np "żółta żaba" (w ogóle ma świra na wyszukiwanie i nazywanie wszystkiego co zółte) a prostej rzeczy nie powtórzy...generalnie raczej nie powtarza, mówi tylko to, do czego "sam" dochodzi
 
reklama
Miki:-D


Klaudia jedzie dzis z nami autem..Stoimy na swiatłach. Przechodzi obok nas czarnoskóry mezczyzna w czerwonym roboczym stroju z czapka - rzucajacy sie w oczy
Klaudia wychyla głowe..i z pogwizdem
"fajnie ubrany..no no":-D:-D

myslałam, ze sie posikamy:-D


wogole to bardzo duzo zaczeła nam gadac po angielsku
stanał Adam na swiatłach a ta "go go"

albo pytam Klaudii co robiła w przedszkolu, co Panie mówiły itd
a ona "I am good girl":szok: w szoku bylismy..teraz coraz to potarza:-D

albo "mamusiu jybka po angielsku to fish":cool2:w przedszkolu maja i z nia sie "bawia"

itd..pojedyncze inne słowka..których niekiedy my nie znamy:-D
 
taaa:cool2:babcie sa przerazone:-Dboja sie, ze ona polski zapomni i one sie nie dogadaja..a niech i one ida na kurs---na nauke nigdy nie jest za poxno:-D:-D:-D
 
reklama
Rusałko, a ja myslę, że ona będzie miała dwa języki ojczyste. Jeśli mówicie do niej po polsku, to dlaczego miałaby polski zapomnieć.
 
Do góry