reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Fryzik

reklama
Kinku to fryzurka dla Aniulki .
jej wlosy sa podobne struktura no i umie uzywac zelazka.
A w tej fryzurce jest potrzebyna tylko suszarka i pare pociagniec prostownicy.

Tobie musialabym wynalezc cos innego.
Poszukam pozniej:-)
 
Anineczko bardzo mi sie podoba ta fryzurka i nawet mam podobnie ścięte. A jakich kosmetyków mi doradzasz do stylizacji tej fryzurki, żeby sie trzymała??
 
Aniulka ja bym zrobila tak:
-suszac tylne partie wlosow nie uzywalabym niczego-tylko suszarka ale musisz umiescic strumien powietrza nad glowa,i suszac znad glowy w dol czyli z wlosem suszyc.Nigdy pod wlos,ani wprost (jesuuu mysle,ze zrozumiesz moja wypowiedz:szok::laugh2:) i na koniec pociagnac tylko konce prostownica,tak,zeby byly "sterczace"
Ustylizowac leciutko woskiem,ale naprawde minimalnie i tylko konce.
Przod zas lekko podsuszyc(ale tak leciutko,zeby byly jeszcze wilgotne) i wyciagnac mocno na zelazku.Jezeli beda sie puszyc to wyciagnac na grubej szczocie,pamietajac,zeby nigdy nie suszyc wlosow pod wlos tylko z wlosem.
To jest wazne przy kazdym suszeniu.NIGDY POD WLOSA:laugh2::laugh2::laugh2:.
Zel bym odradzala,bo skleja wlosy,mozna uzyc lakieru.
Na przod przydalo by sie troszke jedwabiu,ale jezeli nie masz nic nie szkodzi;-)

Moze ten opis wydaje sie przerazajacy i zabierajacy kupe czasu,ale jak sie dojdzie do wprawy to fryzurka okaze sie wygodna i nie pochlaniajaca czasu.

Ot co mysle i jak ja bym sie czesala:eek:

A kto mi zrobi balejarz?:baffled:
 
Anineczko wszystko zrozumiałam i wcale mnie nie przeraziłas bo prawie tak samo teraz codziennie maltretuję włosy:-D:-D. Zastanawia mnie tylko jedno: Prostowac wilgotne włosy????? Toż to chyba będzie dla nich zabójstwem????

A jesli chodzi o jedwab to samego jedwabiu nie mam ale stosuję odzywkę glisskur z jedwabiem (ta którą polecała kiedyś Beatka) i jest super!! Może być zamiast prawdziwego jedwabiu??
 
No wlasnie Aniulko,wiesz dobrze gadasz.:zawstydzona/y:
Lepiej na mocno podsuszone zelazko bo rozjasniane mozesz szybciej zniszczyc.:zawstydzona/y:

Ja daje na mokrawe,bo mam troszke inna fryzurke i ,mnie sie tak jakos nie niszcza wlosy:dry:
 
reklama
Do góry