reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Fryzik

reklama
Beatko super wygladasz w jednej i drugiej fryzurze, chociaz mi bardziej podobasz sie w krotkich, uwielbiam fryzurki z krotkich wloskow- sama kiedys tez kombinowalam, ale nie czuje sie dobrze w krotkich no i strasznie duzo przy nich roboty.

Aniulko bede trzymala kciuki za zapuszczanie :-) niedlugo i ty bedziesz miala warkocz :-) no i fajnie, ze wlosy sie wzmocnily :-)
 
Aniulko, na mocne włosy musisz zażywać "skrzyp z witaminami". Jeżeli będziesz regularnie łykała przez 3 miesiące to do Bożego będziesz miała afro :tak:;-)...
Za mną też chodzi zmiana fryzurki. Kolor raczej nie, marzy mi się grzywka ale ponoć mi nie pasuje.Mam bardzo gęste i grube włosy( coś jak pędzel do malowania) i jakoś nie znalałam fryzjera, który by od progu wiedział co z nimi zrobić :baffled:
 
Podczas pobytu w Borach Tucholskich odwiedzilam fryzjera.Zrobilam sobie balejarz czarno-czerwony i wiecie jak uslyszalam ile mam zaplacic to az mnie zatkalo.Pani fryzjerka robila wszysto tak jak to robia fryzjerzy u mnie.100%profesjonalnie.I powiedzila 46zeta.A rezultat byl super.W Wawie place od120 do 160zl.Warto jezdzic tam do fryzjera.Za umycie ,strzyzenie,balejarz i modelowanie TYLKO 46zl.

Za to juz od dluzszego czasu wlosy wypadaja mi okropnie.Po tym farbowaniu troszke bardziej ale to wynik chyba zbyt brutalnego czesania...sama juz nie wiem.Moze to przez hormony i karmienie Juli.
Macie jakis dobry sposob na wypadajace wlosy oczywiscie poza obcieciem na pale:elvis: ???
 
Aniulka trzymam kciuki za zapuszczanie :-)

Joanno to ci sie udalo z tym fryzjerem. fajna mala kaska :-)
A teraz pokaz nam siebie na foteczkach :-) :-)

Kinus mnie sie wydaje, ze w grzywce i pocieniowanych wloskach bylo by ci ladnie. Wydaje mi sie, ze wtedy stracily by na objetosci.
 
:-)dzięki za komplementy:-)
jeszcze niezdecydowałam co zrobić z moimi kłakami, a widzę , że i u Was zadnia podzielone odnośnie mojej fryzury :sick::sick::sick:
nie no nie zetnę jeszcze zupełnie, czy słyszałyście o czymś takim jak styling??? moja koleżanka sobie robiła, to coś jak lekka trwała i schodzi po 6 tyg, nie niszczy włosów
 
Kinus tobie odradzam grzywke.Masz zbyt geste i sztywne wlosy. I wcale nie straca na obietosci,a jeszcze gdyby pocieniowali degazowkami...nie lepiej nie.

Beatko
styling to bardzo dobra sprawa,ale raczej dla krotkich wloskow.
Firma Goldwell ma najlepsze produkty do stylingu,ale na dlugich wlosach nie bedzie wogole efekty.
To jest tzw.Podnoszenie Wlosa do nasady i robi sie je po to aby wlosy nie byly przyklapniete,sztywne i lekko sie ukladaly. Jezeli masz poldlugie wlosy lub krotkie to polecam;-)
 
reklama
anineczko no moje włosy po ścięciu końcówek chyba będą się kwalifikowały do półdługich
dzięki za wyjaśnienia, zupełnie zapomniałam że Ty się wyznajesz na tych sprawach:-D
kurcze może Al wróci z pracy wcześniej to skoczę do fryzjera
 
Do góry