reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Franuś, 30 tc, 1010kg

Mel, ja Vojtę juz wykasowałam z pamięci. Nie pomogę:(
Spytaj terapeutę. Ty musisz sie nauczyc czuc ćwiczenie, zrozumiec mechanizm a nie uczyc sie na pamięć. Wtedy bedzie Ci łatwiej po prostu.

O kciuki za dom prosze nadal:)
Każda z nas ma swoje podwórko do ogarniecia, nie ma innego wyjścia:)
 
reklama
Franio to silny facecik i szczepienia na pewno przejdzie wzorowo i bez powikłań :tak:
Trzymam kciuki za sprzedaż domu, chociaż wiem jak ciężko Wam z tym.
 
Franiowo super chłopak rośnie z tego naszego FRANIA.
Dacie radę i z taką diagnozą.
Po kilku latach będziesz wspominać ile pokonaliście trudności i jakie odnieśliście sukcesy .
Ja już powoli zaczynam robić właśnie takie analizy ;-):-):-)
Nam się udało i Wam też się uda.:tak::tak::tak:

W kwestii szczepień się nie wypowiadam ,bo znasz moje zdanie...
Trzymam kciuki za sprzedaż domu .:-):-)

ps.
Chwalę się .
Dnia 28 kwietnia w moje 36 urodziny o godzinie 17.41 przyszedł na świat nasz mały -wielki CUD .:-):-):-)
Karolinka Julia - 3700 g. szczęścia i 56 cm miłości :-D:-D:-D
 

Załączniki

  • 20120507151.jpg
    20120507151.jpg
    27,8 KB · Wyświetleń: 73
  • 20120501127.jpg
    20120501127.jpg
    21,8 KB · Wyświetleń: 68
Franiowa wczoraj wstałam od biurka, patrzę przez okno, myślę skądś znam tę twarz, a to byłaś Ty z rodziną, wyjeżdżaliście z parkingu po wizycie w Prodeste. :-) Lecę na bloga poczytać jak wizyty :tak:
 
As, gratulacje!! Super, ze sie udało i że malutka przyszła na świat o czasie:)

Wiktora, dziękuję:)

Arcobaleno, Ty pracujesz w tym budynku, w któym znajduje się Prodeste??? Trza bylo krzyczeć!!!!!!:)
(ha ha już widzę moją zdziwioną minę;-))
 
reklama
Do góry