reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Fotografie naszych kochanych słoneczek :) :) :)

super zdjątka, Niutka Orsi i Vioreczka słodkie chłopaki, Dmuchawcu Zosieńka jak zawsze taka słodka, a Mari w stroju kąpielowym jest cudna, aż mi sie lata zachciało. A Beatko taki prezent to gdzie można kupić?
 
reklama
Witam, dawno mnie tu nie było :) Przesyłam zdjęcie mojego Tomaszka ! :-)
midw.jpg


 
Śliczne te wasze dzieciątka.
A mój Tomasz w marcu'08 (jest z sierpnia, czyli tyle ma ile nasze w lutym) miał takiego zębola:
dsc03723.jpg



dsc03781.jpg


tak stał w łóżeczku:
dsc03794.jpg


A tak siedział na nocniku :-D
dsc03819.jpg



Jakby któraś chciała pooglądać Tomaszka to zapraszam na http://mitra-szkolenia.pl/galeria/zdjecia.

Kurcze muszę nadrobić zaległości :/ i powgrywać zdjęcia na serwer...
 
Ostatnia edycja:
ewa to reakcja KAROLKA
-''TO JEST TAKI DZIDZIUS , TAKI ŁADNY DZIDZIUS,MAMUSIA TEZ MA DZIDZUSIA'':-D:-D:-D:-D.

Fajny chłopczyk ,a jaki duży ,wydaje sie na foto wiekszy niz na swoje pół roku!!
I też taka bambuła pampuła.

A wiecie co wczoraj teśc mnie wpienił,bo Tomek sie z julkiem zwarzył i wyszłóo że koło 9kg warzy ,a on ,że mały ma nadwage!!!:szok::szok::szok::szok::wściekła/y::wściekła/y::no::no:

Wogóle to on uwielbia dzieci jak mu powiedzialam ze bedzie jeszcze jeden taki dzidzus jak LULA to sie ucieszył.
ON chyba wychodzi z załozenia IM WIECEJ TYM LEPIEJ!!!:-D:-D:-D:tak:

ORSI SUPER KAWALER.

DIAMOND SŁODZIAK Z TOMKA,TYLKO SCHRUPAĆ!!!

a widze ,że MARISSKA ostro sie wzięła za przygotowania do sezonu!!:-D:-D;-)

Julek mi już awanture o myche robi:szok::szok::baffled:.
 
Może i bambuła pampuła, ale lżejszy od Adama :szok:

a to był TOMEK?/:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::confused:,walczylam o myszke.
NIE doczytalam
u NasEWUNIA to samo KALO jak miał rok warzył 10kg a LULEK terazz ma kolo 8-9 jutro sie dowiem.A jak mial poł roku to 7kg warzył a waga urodzeniowa 5 kg.
Mnie już kregosłup i rece bolą nosząc LULE!!:tak::tak::tak:
 
Ostatnia edycja:
super zdjątka, Niutka Orsi i Vioreczka słodkie chłopaki, Dmuchawcu Zosieńka jak zawsze taka słodka, a Mari w stroju kąpielowym jest cudna, aż mi sie lata zachciało. A Beatko taki prezent to gdzie można kupić?
Beatko nie wiem czy mozna to kupic w polsce bo ja jestem w anglii i brat to tutaj kupowal ale firma nazywa sie Red Kite
 
Sliczne te Wasze malenstwa :tak::-D

Beatko mozemy sie z Toba wybrac na plaze? Bo ja obiecalam mojemu ze mu jakas 'rozowa' do towarzystwa poszukam:-D;-)
(Moj syn jak widzi dziewczynki ubrane na rozowo to piszczy z radosci, smieje sie na glos, albo zagaduje:sorry2:)

Dmuchawcu jaka ty szczuplutka jestes, ehhh powiesze sobie Twoje zdjecie na lodowce chyba :-D a Zosia cudna

Chlopaki cudne, ale mi sie chce dziewczynki :-D Zeby Thomas mial rozowa do towarzystwa :-D
 
reklama
dawno nas tu nie bylo;-)
 

Załączniki

  • P1080238.jpg
    P1080238.jpg
    31,3 KB · Wyświetleń: 71
  • P1080240.jpg
    P1080240.jpg
    30,4 KB · Wyświetleń: 64
  • P1080247.jpg
    P1080247.jpg
    29,5 KB · Wyświetleń: 61
Do góry