reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Fotki naszych nowonarodzonych pociech...

Angelus, Justyna, Małgoś śliczne dzieciaczki, a te zdjęcia ze ślubu, też bym chciała być taka szczupła... A to moje maleństwa:) 5.jpgDSC05615.jpg1.jpgDSC05664.jpg2.jpg3.jpg
 
Ostatnia edycja:
reklama
Justynko, Wikuś od początku był duży facet. Dużo większy os siostrzyczki. Jest śliczny, mały śpioszek;-)
Ksiulka, faktycznie pomysłowy ten Twój synuś
Anitas, śliczną rodzinkę tworzycie - piękne wspólne zdjęcie. Anulka i Kamilek urocze szkraby:-)
 
Cudowne, zabawne, wspaniałe ! :) Nie nadrobię pojedynczych komentarzy , bo kogoś bym pominęła, ale lubię tutaj zaglądać.Nasze dzieci rosną w oczach !:happy:
 
Angelus, jaką masz małą księżniczkę w domu. Śliczna jest i jaki zalotny uśmieszek:-)

Justyna,Ksiulka duże chłopaki z Waszych synków, właściwie to już mężczyźni:tak:

Małgoś, kurcze, po tych zdjęciach ,zwątpiłam czy Ty to Ty:rofl2:Sama nie wiem czy dobrze kojarzę... A Dawidek jest czarujący. Mały przystojniacha:cool2:
 
justyna Maks tak samo śpi z dupskiem do góry:-D
małgoś ja patrzeć nie mogę na taka laskę jak ty:tak:
marietko cudny maluch i jaki uśmiechnięty:-)
dawno mnie nie było więc do wszystkich fotek sie nie odniosę bo i tak wszystkie nasze maluchy cudniaste:tak:
 
3584DBE1-8172-46E1-9F87-3C5243CEB3F7.jpg A tu my wigilijnie, wgrałabym więcej ale formatowałam kompa i mam na zewnętrznym dysku resztę, jak bedę miała chwilke to wgram
 
reklama
Do góry