reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Fotki naszych nowonarodzonych pociech...

reklama
Beniaminko bo on na zywo taki pultus nie jest :D wszyscy zgodnie stwierdzilismy ze dzieci ogolnie na zdjeciach grubiej i doroslej wygladaja :D My mowimy ,ze to nasze 5kg serduszko jest :D A na zdjeciach na 10 wyglada :D
 
Beniaminko - to ten sam komplecik! Identyczny :) A Julka jest śliczna, na tym ostatnim zdjęciu wydaje się mówić: "Moja mata! Nikt mi tutaj nie podskoczy" :)))
 
cuuudoowne są te nasze maluszki!!!!:-)
Mammi -Igorek bombowy!!:tak:
marbus -Haneczka przesłodka!!:-)
Akderk -Franka mina bezcenna!!:-D
Dorotko ale mała ma burzę włosków!!!:szok: kiteczki trza zacząć robić jak nic!!:-D
Korba z młodego jaki przystojaniaczek!! i babcia jaka laska fiu fiu moja teściowa tez taka podobna jak wychodzi na spacer z Blanka to wszyscy myślą że to jej!!:-p:cool2:
Beniaminko Juleczka rzeczywiście pucata ale to tylko powinno cieszyć ja modle się cały czas żeby Darii pucki zostały i chęć do jedzenia wróciła bo z niejadami to tragedia!!!:-p:-)
no i większość mamuś pociechy w smyku ubiera!!hahahi:-D
 
dorotka śliczna ta twoja niuńka nie długo będziesz musiała gumeczki pokupować i kucyczki małej robić taką ma śliczne włoski:-)
mammi Igorek cud miód chłopaczek a w tej bluzie jest taki gangsta :-D
korba Filipek cudowny tylko nie mogę się dopatrzeć do kogo bardziej podobny oj fajne takie zdjęcia rodzinne :-)
ksiulka widzę że Ciebie już mały święty mikołaj odwiedził:-)
marbus widzę że Hania również lubi czytać książeczki mój uwielbia oglądać te wszystkie kolorowe obrazki:-) A jak duża już jest nie długo do wózka się nie zmieści ;-)
akderek Bardzo mi się podoba tytuł zdjęcia a twoje dziecię jeszcze bardziej !! Calutki obślinony oj cudne są te nasze maluszki
Beniaminka Jaką Julka ma poważną minę na ostatnim zdjęciu brak słów cudowną masz córunie :-)
Jejku jak ten czas szybko leci jeszcze nie dawno nasze maluchy całe dnie spały w tu proszę już takie duże i nawet książki czytają! :-D
 
dziekuje w imieniu Oli

Beniaminko moja spi w rozku nadal,tzn rozpietym,bo dluga jest i wystaje mi juz,jakos w tym rozku wygodniej mi ją nosic,nie za kazdym razem ale troszke tez
 
Ojejjjj...jakie slicznosci:)))

Dorotka jestem pod wrazeniem..jaka Twoja niunia sliczna..ja tez chce corcie:D
mammi Igorek cudny jest:)
korba fajnie wygladacie tak razem:) moj maly tez ma niecale 5kg a wyglada na wiecej..
ksiulka fajnie ubralas malego mikolaja:)
marbus swietne zdjecia a Hania slodziutka..i jaka zaczytana:)
akderk jaka mine ma synus hahahaha..fajniutki:)
beniaminka nie moge sie napatrzec na ostatnie zdjecie Julki..lezy sobie lajcikowo i mysli co by tu wykombinowac:)hehe..no nie moge:D a mojego tez jeszcze klade w rozku ale nie zapinam bo za dlugi juz jest i sam sie rozkopuje.
 
reklama
Dziękuję :-)
No i uff, już się bałam że jestem jedyną mamą, która przetrzymuje swoję dziecię było nie było trzymiesięczne w rożku. Ja na noc ją nawet zawijam, ale że już ledwo ją zakrywa to jeszcze kocykiem otulam i przesypia tak na jednym półboczku kilka godzin, ale tylko w nocy- w dzien króluje nasza sofa -moja poduszka z sypialni i nie ma zmiłuj:-)
Akderku a Twojego synusia z tą boską minką sobie ciągle ogląda i poporawiam humor-cudna ta fota :-)
 
Do góry