reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Fotki naszych maluszków

A to nasze wakacyjne fotki :)

Kajtuś przed spaniem - wygląda na to że wolałby wskoczyć jeszcze raz do basenu a nie kłaść się do łóżeczka

DSC_0069.jpg

A tu Kajetan w swoich czaderskich okularkach i bandamce

DSC_0076.jpg

Na plaży

DSC_0262.jpg

I z mamusią

DSC_0294.jpg

DSC_0257.jpg
 
reklama
no właśnie nie ściągał ich a co lepsze jak je tylko zobaczył to próbował je zakładać ;p oczywiście mu nie wychodziło ale zawsze lądowały gdzieś na czubku głowy po czym spadały a on wtedy nerw i uspokajał się jak je miał na nosie ;p uwielbia je
 
super fotki super maluszków...powtarzam się? - tak ma być:tak:

a ja napisałam dłuuuugiego posta na głównym i niestety dziecko wezwalo i jak wrócilam to kompa to okazalo się że posta mi wcieło:-(...więc chyba jednak ogranicze się do wklejania róznych pierdółek
- to jest stare (heheh) ...ale (chyba) jare:-D pozdrawiam serdecznie;-)

[video=youtube;CkSsjZma32k]http://www.youtube.com/watch?v=CkSsjZma32k[/video]
 
reklama
Do góry