reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Fotki naszych listopadowych słoneczek

Meggi Twoja Sarenka to śliczna dziewczynka. bardzo się cieszę że się odezwałaś. widać że to wesołe dziecko....
Nineczka Hanutek też fajoski...całuski dla obu czarujących dam...
ps. a moja gnie się podczas zasypiania właśnie...brrrr jak ja tego nie cierpię!!!!!
 
reklama
Sara solenizantka cudna - pewnie imprezka pierwsza klasa, fajnie Meggi, że o nas pamiętałaś :tak:
Hania, to taki rozkoszny słodziak, ona tak ślicznie się uśmiecha.
A to kilka naszych najbardziej aktualnych fotek: (1) mój mały kuzyn, może zakręcić mu loki, (2) pomogę mamie posprzątać swój pokój, (3) (4) uśmiecham się pięknie, (5) hmm, jak to działa.
 
diewczyny nie bylo mnie 100 lat obejzalam sobie foteczki naszych listopadowych dzieciaczkow i jestem zachwycona postepami i jaki piekne dzieciaczki sa z naszych babelkow:-):-):-)

pozdrawiam serdecznie:-)
 
Hihihi, pisałam wcześniej że obie nasze córy Kasia to śmieszki - i co , nie myliłam się:-D:-D Martynka jakie ma loki! A moja nadal łysa - no, prawie łysa:-) Hanutek w kąpieli - zabawa na całego:-DUśmiechy mistrzowskie:tak:
 
Sara solenizantka urocza:-):-)Slicznie wygląda a jaka duża panienka już z niej.
Hanutek słodziak.Fajnie wygląda w kąpieli i w pajacyku.:-):-)
Martynka przepięknie się śmieje a te loki...Super zdjęcie z kuzynem:-):-)
 
o rany ale Martynka ma loki- piękne Kasiu- jak nie związane to bardziej widać- cudo!!!:tak:normalnie z Llką moze stawać do konkursu na miss włosów- Sara ma ledwo ledwo- ale spinka juz sie trzyma:tak:
 
reklama
Ja sie troche pochwale.Ostatnio zabralismy mala na casting tak dla zabawy.Mala casting przeszla i zaprosili nas do wspolpracy.Podpisalismy umowe i malej zrobili sesje zdjeciowa.Nie licze na to ze cos z tego bedzie ale bynajmniej mamy fajne zdjecia.Wkleje wam kilka:-)
PA233993 - Kopia.JPG

PA234068 - Kopia.JPG

PA234064 - Kopia.JPG

PA234013 - Kopia.JPG
 
Do góry