reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Filmy godne polecenia

reklama
dla fanek Grocholi (ja nie przepadam)
polecam pania Marte Fox
ma super pozycje szczegolnie "Magda.doc" i "Paulina.doc"

Kasia, uwielbiam Cooka
 
Jeśli chodzi o filmy to w sobotę byl w TV chłopaki nie płaczą....uwielbiam to....
przykumaj te kocie ruchy:-);-)
dzień świra też:-)
 
Dorka - Australię mam już ściągniętą, ale jeszcze nie oglądałam.
Polecam jeszcze moje ukochane - Ojciec Chrzestny, Chłopcy z ferajny.
A dlat tych co mają CANAL PLUS - w środę o 20:00 chyba - American Gangster - bardzo mi się podobał, polecam!
 
kasia i bunkry:-):-):-):-):-)
tony Halik bezbłędny. Co to odpowiedział sobie na zajebiście ważne pytanie:-):-D:tak::tak:
 
polecam film "vicky, cristina, barcelona" naprawde swietny. co prawda film woodego allena ale zabawny i w dodatku z bardzo dobra obsada. co lepsze zakochalam sie w Hiszpani:-)
 
polecam film "vicky, cristina, barcelona" naprawde swietny. co prawda film woodego allena ale zabawny i w dodatku z bardzo dobra obsada. co lepsze zakochalam sie w Hiszpani:-)
Barcelona ladniej jak dla mnie wyglada w tv niz na zywo bylam tam 10 dni i mnie nie zachwycila .Nie powiem brzydka nie jest ale zadne cudo :tak:
 
reklama
Do góry