reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Filmy godne polecenia

Kate byłam w kinie na "koniu trojańskim"średni
Mnie z polskich podobał się "Plac zbawiciela"daje do myślenia i chyba nigdy bardziej na filmie nie płakałam.
Komedie to "lejdis","testosteron" "dlaczego nie"
Z zagranicznych jakoś mi nic nie przychodzi na myśl,a jest trochę tych filmów
 
reklama
Tosika - z jakimi znanymi aktorami ten film jest? bo właśnie go ściagam, ale podejrzałam troche iwydaje mi sie ze jakieś ***** mi się ściąga a nie ten film.
hehehhe z Liamem Neesonem a innych nazwisk nie znam ale widuje we filmach:-p

i jeszcze jeden mi się przypomnial Przebudzenie tez super filmik, na początku wydawał mi się nudny, a póxniej z podkulonymi nogami siedzialam;-) (gra w nim Jessica Alba):-)
 
he he
dobre
my kiedyś ściągaliśmy kabaret moralnego niepokoju. Włączamy a tam taki wielki murzyn z jeszcze większym pinga pinga ....normalnie szok:szok::szok::szok::szok::szok::szok:
Nie mogłam wyjść z szoku jeszcze przez kilka dni:-):-):-):-):-):-):-D:-D


a to ja wam polecę książkę:-):-):-)
Nigdy bym nie powiedziała że ten człowiek może tak fajnie pisać a tu proszę
Cejrowski "gringo wśród dzikich plemion"
Suuuuuuuper, ciekawa i zabawna

a film jakoś żaden mi nie przychodzi do głowy ale jak coś to napiszę:-):-):-)
 
Ostatnia edycja:
My tez sciagnelismy kiedys film,a tam geje na wrotkach:sorry2:Niestety nie pamietam tytulu wiec wam nie polece;-)
Nic ciekawego mi z filmow nie przychodzi do glowy.Ewentualnie z troszke starszych Wzgorza maja oczy.Myslalam,ze to kolejny z tych strasznych typu Pila,ale okazal sie calkiem niezly.Moj kolega mi polecil i dodal,ze w sumie mogloby sie tak zdarzyc,wiec ogladnelismy,ale druga czesc juz taka sobie.
Natomiast co do ksiazek to ja bardzo lubie czytac.Polecam ksiazki Grocholi,latwo i szybko sie je czyta,ale po ich przeczytaniu stwierdzam,ze filmy Nigdy w zyciu i Ja wam pokaze to totalna kaszana-ksiazki milion razy lepsze:tak:
 
A ja jeszcze polecam ksiazke i film "Zielona mila"(jak ktos jeszcze nie ogladal najpierw niech przyczyta ksiazke)
Z filmow ostatnio ogladalismy kawalek polskiego filmu "Manna".Moze troche gupkowaty ale mozna sie posmiac.We wrzesni bylismy w kinie na filmie "Nie zadzieraj z fryzjerem".
 
to ja jeszcze polecę książkę "pożegnanie z Afryką" Karen Blixen. Leżała u mnie na pólce bo myślałam że to jakieś ckliwe romansidło:-) a tu nie, bardzo fajna książka o afryce i generalnie o człowieku

a tak poza tym to ja też lubię pokręcone książki trochę z tajemnicą:-) JAk np zafona "cień wiatru" albo ostatnio czytałam "gra anioła", trochę magi, trochę tajemnicy....ot mnie się fajnie czyta:-)
 
Post - cień wiatru i gra anioła - kocham te książki!!!
Ja uwielbiam takie właśnie pogmatwane, sensacyjne - czyli Cobena, Browna, itp....
Prestona i Childa - serie z agentem Pendagrastem:-)
ostatnio czytałam fajną polską - Krzysztofa Kotowskiego - KAPŁAN - polecam.
i też Kinga - nie przepadam za nim bo bardziej to horrory niż sensacje i zagadki, ale kupiłam RĘKA MISTRZA - i naprawdę czytałam w takim napięciu:szok::-) bardzo mi się podobała!!
 
Post - cień wiatru i gra anioła - kocham te książki!!!
Ja uwielbiam takie właśnie pogmatwane, sensacyjne - czyli Cobena, Browna, itp....

dziewczyny przybijcie piąche- ja też ten gatunek uwielbiam:-):-):-) a coben jest boski, widziałam w empiku niedawno, że wydał nastepną książke ale na razie postanowiłam przeczytać książkę dzieciową- polecaną ostatnio przez Surv ( a co by nie czuć się wyrodną, egoistyczną mamą) a później w te pędy lecę do Empiku:happy:
 
reklama
Tosika - a jaki tytuł?? ja ostatnio kupiłam Cobena- w głębi lasu - to chyba była wtedy najnowsza, ale to było z 2 mce temu chyba albo dalej....
 
Do góry