reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Elenka i Oleńka, hbd 25 +6

A_nka - październikówki pamiętają o Tobie :) Byłaś u nas, a później nagle zniknęłaś, ale my wiemy co u Ciebie :tak: i kibicujemy i Tobie i Twoim Skarbom. Dziewczynki są silne, mają wsparcie kochającej i wierzącej w nie mamy. Kciuki za egzamin!

Domi - kciuki za dzielną Lilly! Niech rośnie w siłę i niech już nastanie ten dzień, gdy będziesz mogła zabrać ją do domu i spokojnie usnąć bez tych trosk i zmęczenia psychicznego.... i móc cieszyć się, patrząc na rozbrykanego maluszka w domu :*
 
reklama
Za każdym razem co próbuję wam odpisać to wyłącza mi aplikację :mad:

Domi zazdroszczę opieki w waszym szpitalu. I nas niestety wygląda to dużo gorzej. Ja praktycznie niewiele wiem o pannicach :( przykre to ale prawdziwe. Większość rzecz mówią mi pielęgniarki. Ale małe mają dobrą opiekę, zajmują się nimi odpowiednio. Dziewczynki pięknie sobie radzą, przbierają na wadze. Na oddział mogę wejść tylko na 3godzin, a gdy małe nie najlepiej się czują to nawet na tyle nie.

Za dwa tygodnie Ola będzie przeniesiona na oddział dla noworodków to wtedy dłużej będę mogła u niej być. U Lenki narazie nie ma o tym mowy.

Domi bardzo się cieszę, że twoja malutka tak ładnie sobie radzi. Tyle was cierpienia spotkało, że teraz musi być dobrze.

A jak główka twojej Lilly? Nie ma wylewów?
Trzmaj się dzielnie. Jeszcze troszkę i będziecie w domku.

Cyntia, dziękuję wam październikowym mamusiom za trzmanie kciuków :-*
I ja za was też zaciskam &&& coby każda z was do bezpiecznego terminu wytrwała :)
 
Ostatnia edycja:
Dziekuje wam dziewczyny. Ja u mojej Lilly moge siedziec 24h na dobe. Moja Lilly miala juz 3 USG glowki I bylo wszystko ok zadnych wylewow. Jutro ma kolejne USG Bo konczy 6 tygodni
 
Domi w Polsce prawie na kazdym oddziale dla wczesniakow jest tak jak opisuje Anka. Lekarz wie najlepiej i koniec kropka. Ważne, ze malutkie maja dobra opiekę.
 
Domi jeszcze pisałaś o zmianie pieluszek... Ja narazie pewnie mogę pomarzyć. Dopiero 23 czerwca poraz pierwszy dziewczynki pozwolili przytulić...

Ole trzymałam już w ramionach dwa razy, Elenkę ze względu na stan raz tylko :-(

Napisz mi Domi jakie rozmiary ciuszków kupujesz Lilly?

Ja w piątek kupiłam 50, ale to i tak na małe będzie za dużo. A jak Ole przeniosą to i pozwolą w swoje ciuszki ubierać więc może coś mamusie doradzicie :)
 
Ja kupuje Premature Baby size 4lbs to jest rozmiar do 1.8kg ale wczesniej kupilam jej bodziaki na rozmiar 45cm ale to Sa naprawde malusie.
 
Anka ja kupowlam ciuszki dla wczesniakow w Mothercare. W Polsce tez chyba jest ten sklep, tylko nie wiem czy są tam ubranka dla wczesniakow.
 
Dziewczyny Elena nie będzie miała zabiegu :)

Lekarz powiedział, że przewód się zamyka będą jeszcze podawać leki i będzie dobrze!!

Ola już dziś została odłączona od cpapu i leży w takim namiociku tlenowym.

Ola ma podawane 5-6ml mojego pokarmu co 2godz.
Elena więcej dożylnie jest karmiona jeszcze.

Waga 1180g Ola i 1115g Elena.
 
reklama
Do góry