reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziecko w podróży czyli niezbędnik małego turysty

tak haha ja też się piszę :-) i mój młodozaur i ja pijozaur i kierowcozaura też będę mieć :-)

A jeśli chodzi o niedziele to myślę, że 13:00 bedzie gicior ;-) i mój chcąc nie chcąc będzie musiał dumnie reprezentować rodzinkę naszą.
 
reklama
Doris widzisz i o tym nie pomyślałam. Jak będzie ok czyt. nie deszczowo to Park Jordana bedzie najlepszy. A jak bedzie padać to w niedzielę rano dam znać gdzie ok
 
tak tak jak najbardziej koce trzeba wziąść, bo tam jest dużo trawki, sa place i tp, ale nie ma husiu husiu dla naszych babli, ale myślę, że trawa wystarczy jak najbardziej. Ja koszyczek mam i jakieś pyszności spakuję. I kafka też będzie oczywiście z mlekiem bez cukru ;-). I Alus te bym chciała zeby skwaru nie było, moze byc nawet chłodno tylko zeby nie padało.
 
no to my życzymy wszystkim miłego zlotu:-),ciekawych wrażen,fajnej zabawy,dobrej pogody i udanego spotkania

i wzniescie toast za tych ktorzy nie mogą dojechać:-(


i czekamy na relację "po"

przyłączam się do życzeń :tak::tak::tak:

ale chyba już tu wchodzić nie będę bo mi się chce płakusiać na samą myśl, że się z wami i waszymi dzieciaczkami nie spotkam :-(
 
reklama
Do góry