reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziecko w podróży czyli niezbędnik małego turysty

reklama
Hejo
Manm pytanko do mam lecących samolotem. Czy mogę zabrać dziecko do samolotu mleko(bedziemy lecieć na noc) i czy mogę wziąść ze sobą fotelik samochodowy do środka.Bo skoro Zuza bedzie siedziała obok rodzica, to wolałabym, żeby siedziała w foteliku.
dzięki
 
Zalezy od konkretnej linii- musisz się informowac bezpośrednio u przewoźnika.O foteliku słyszałam,że można brać,ale niektórzy liczą go jako bagaż,w sensie kg.
 
sarisa a jakimi liniami lecisz? ja mleko lub picie mogłam wziąć ale przy celnikach musiałam się tego napić. co do fotelika to ja nie mogłam wziąć fotelika do środka tylko to wziąć albo jako bezpłatny bagaż dodatkowy albo dopłacić za fotelik. i absolutnie dziecko nie mogło siedzieć obok tylko na kolanach bo dopiero od drugiego roku życia może siedzieć samodzielnie a tak była zapięta w pas który zapinałam do swojego pasa. więc przypuszczam, że to zależy od linii lotniczych.
 
sarisa - zapomnialam ci to napisac w prvi - w ryanairze dziecko do dwoch lat nie siedzi samo tylko na kolanach rodzica i nie ma wyjatkow od tego.
 
Dzięki dziewczyny......ja tak myślałam, że dziecko na kolanach ma siedzieć, ale przy kupnie biletów było napisane, że siedzi obok rodzica i tym się sugerowałam
Mamagusi najgorszymi ;-) ryainair. Dzięki wielkie jeszcze raz. A Mamusi ile Agusia miała jak lecieliście??

to tylko teraz się przygotować muszę zarówno psychicznie jak i fizycznie ;-). Ja już się stresuje.
 
Mmagusi to mielisci efajnie, bo nie chodziła jeszcze Agusia wtedy, a ja się obawiam, że nasza gwiazda będzie łobuzić chciała. Mam jednak nadzieje, że nie będzie tak zle jak mi się wydaje. dzięki
 
reklama
sariska wez sprawdz czy dobry bilet kupilas, dla niemowlaka czy dla dziecka. bo na tych dla dzieci do lat dwoch (niemowlat) zawsze jest napisane ze dziecko siedzi na kolanach rodzica,
 
Do góry