reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziecko w podróży czyli niezbędnik małego turysty

Alicja co do niedzieli to teoretycznie pasuje. Jak zapytałam męża czy pojechałby to usłyszałam, że może, a potem, a co ja tam będę robił. :-p
 
reklama
o to super że może być niedziela :-) !!! Dorisek też bedzie??? ale super :-D ! E-lonka Ty swojego koniecznie bierz bo mój będzie mi marudził że na babiniec to on sie nie pisze ;-) będą mieli zajęcie gdy my wszystkie bedziemy sobie plotkować :-D w ogóle mam nadzieje że sariskowy, małejminowy i doriskowy man też zawita żeby sie moje nie nudziło :-p
 
buuuuu ale żem niepocieszona że moje plany spełzły na niczym i choć miałam być to mnie nie będzie...dziewczyny jak pasuje niedziela zamiast soboty to może tak zmienita jeszcze miasto i zamiast do krk to byśta przyjechały do kielc:-D:-D:-D
 
przyłączam się do wniosku rysi, ale troszke go zmodyfikuje bo zaproponuje stolice :rofl2: wkoncu do stolicy wszyscy mają blisko ;-):rolleyes2:
 
reklama
Do góry