reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

dziecko u pediatry, szczepionki, badania, kichania

reklama
Sylwia (tj moja siostra, pracuje w aptece) mówi, że możesz bez problemu. Oczywiście jeśli to też masz dla dzieci w syropie. I odpowiednie dawkowanie. I że to, co masz jest nawet lepsze. :-)
 
My na szczęście już zdrowi.Córa 2 tyg chorowała na grypę,coś nie mogło jej przejść.4 pierwsze dni były bardzo ciężkie,non stop gorączka która dochodziła do 38,5 C,Oliwka strasznie kasłała i katar miała gigantyczny,była cała zaflegmiona.Także mało jadła,dobrze że dużo piła bo bałam się żeby się nie odwodniła.Pełno leków,ciągłe ściągania z nosa Fridą-moja córka tego nie nawidzi-ciągle wrzeszczała.Ale na szczęście jest juz po wszystkim.Jutro ja jeszcze przetrzymam w domu a w niedzielę wyjdziemy na spacerek.Kurcze nie była na dworze 2 tyg masakra.
 
kobietki, teraz midzy 16-18m-cem zycia nasze dzieci powiny byc szczepione. my mamy termin wyznaczony an luty. jednak caly czas sie boje isc ze zdroym dzieckiem w stado zarazkow i odwlekam. czy ja jestem troche nienormalna?
wy byluscie juz na szczepieniu?
 
kobietki, teraz midzy 16-18m-cem zycia nasze dzieci powiny byc szczepione. my mamy termin wyznaczony an luty. jednak caly czas sie boje isc ze zdroym dzieckiem w stado zarazkow i odwlekam. czy ja jestem troche nienormalna?
wy byluscie juz na szczepieniu?
wczoraj akurat spotkałam pigułe i mówiła, że wszystkie 1,5 roczniaki na 18 zapisuje/ zwołuje. Kiedy jej powiedziałm, że idziemy na ten zabie 25 to kazała nam jutro przyjść, więc idziemy:tak::tak::tak:
U nas od 10-12 tylko w przychodni będa dzieci zdrowe do szczepienia:tak::tak::tak:
 
Jeszcze nie bylismy na szczepieniu.jesteśmy zapisani dopiero na 24 lutego.U nas w przychodni szczepia tylko we wtorki po południu od godz 15.00 .Sa tylko w tedy dzieci zdrowe. - Na szczęście
 
reklama
Do góry