reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

dziecko u pediatry, szczepionki, badania, kichania

Majandra wiem wie bylo cos w tym czasie jak szczepilismy dzieci dtpa..pamietam. No tak to jest z tymi szczepionkami ja tez wtedy mialam Infanrix na szczescie natrafilam na wersje ok. Bylam dzis w przychodni po recepte na MMR II oczyiwscie nie obeszlo sie bez komentarzy..wqrwiaja mnie juz, nawet gdyby to bylo moje widzimisie to moglyby sie powstrzymac...
 
reklama
dzieki dziewczyny za pomoc i rady, bylismy dzis na kontroli i jest juz lepiej. W poniedzialek kolejna wizyta u lekarza i oby padla decyzja o zakonczeniu zastrzykow. (czyli diagnoza - zdrowy).
Dzis wizyta u lekarza to jeden wielki koszmar. Maly na początku cieszył sie bo po prawie 2 tygodniach wyszedł z domu, ale na widok fartucha zaczął się lament i skończył się dopiero w domu. Ech ...

Wszystkim dzieciaczkomi ich mamusiom życzę dużo zdrowia.
 
Troszke odgrzeje watek..
Mam ogromny dylemat..juz od dluzszego czasu..
Mianowicie..Olo nie byl szczepiony na MMR i zrobilam to w pelni swiadomie. Wiem, ze dzieci ze skaza bialkowa moga ciezko szczepienie znosic, a dodatkowo..z moim wyczuleniem, nie moglam nie zauwazyc sprawy autyzmu. Duzo na ten temat czytalam i gadalam z moja Pania doktor..ale teraz tak jakos mi dziwnie...

Czy ktoras z mam nie szczepila tez dziecka?
 
Troszke odgrzeje watek..
Mam ogromny dylemat..juz od dluzszego czasu..
Mianowicie..Olo nie byl szczepiony na MMR i zrobilam to w pelni swiadomie. Wiem, ze dzieci ze skaza bialkowa moga ciezko szczepienie znosic, a dodatkowo..z moim wyczuleniem, nie moglam nie zauwazyc sprawy autyzmu. Duzo na ten temat czytalam i gadalam z moja Pania doktor..ale teraz tak jakos mi dziwnie...

Czy ktoras z mam nie szczepila tez dziecka?
My szczepilismy szczepionka skojarzna Infamix xIPV Hib lub Hexe.
 
Harsh jezeli masz wątpliwości co do tej szczepionki skojarzonej i nie zaczepiłas a teraz masz wyrzuty sumieia to zapytaj lekarza o szczepionki na odre świnkę i różyczkę osobno?
 
reklama
Do góry