reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

***DZIECI WRZEŚNIÓWEK***

Tak ci zazdrościmy, że chyba zaraz urodzimy :D
masz rację jest słodziaśna :-*

i fajnie jej w tym kolorowym szpitalnym wdzianku

co do spotkania, to ja też bardzo bym chciała
fajnie by było spotkać się kiedyć całymi rodzinami :)
 
reklama
Aniulka hihihi ale my seplenimy z rana ja zamiast brzuszek to napisałam grzuszek a ty zamiast długie to sługie ;D
 
Edit, jaka słodzina kruszyna. Ale co tam jaka mama taka córa. Będzie miałą dużo krzepy życiowej po tej twojej walce o mleko.

Mówisz że Hawaje już ma zaliczone. No i dobrze, jakby ją w domu dopadło to musiałabyś znó wracać do przytulnego szpitala...

A włoski rzeczywiście O0 cool.

Ciuszki szpitalne są jakie są ale dobrze że nie musimy w swoje ubierać bo potem trzeba by było gotowac i gotaować aby pozbyć się szpitalnego diabelstwa.

No i te 11 kg w dół, wooow.
 
Izis bo nie mogę napatrzeć się na Majeczkę.... No jak takie laseczki nam się we wrześniu będą rodziły to będą mieli nasi chłopcy w kim wybierać. :laugh:

I zrobimy sobie kiedyś spotkanie wrześnióweczek :)
 
Wkońcu dochodze do siebie i mogę się tez pochwalić moją GWIAZDECZKĄ, ktora przyszła w 36 tygodniu miała 2kg ,49 cm, i 10 punktów w skali :)
normal_Obraz%20177.jpg

normal_Obraz%20184.jpg

normal_Obraz%20194.jpg

 
No i mamy kolejnego wrześniowego dzieciaczka :)
KORECZEK GRATULACJE DLA WAS
Ej co jest same dziewczyny ostatnio chłopaki bo boju ;)
 
Koreczek wielkie gratulacje

Izis nie denerwuj się nasze jak się urodzą to dopiero będa mieli wzięcie u laseczek wrześnióweczek ;) ;)
 
reklama
Jejku jakie śliczne te Wasze dzieciątka!!!!

GRATULUJĘ SERDECZNIE WSZYSTKIM MAMUSIOM,
KTÓRYCH MALUSZKI PRZYSZŁY JUŻ NA ŚWIAT !!!!​

No i kibicuję bardzo mocno wszystkim mamusiom, które są jeszcze 2 w 1  ;D
 
Do góry