reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

dzidziusiowe boleści

ale kupka tylko z mleka matki to wręcz aromat w porównaniu z kupą po innym jedzeniu lub po sztucznym mleku!
 
reklama
EWAN dzieki za taki aromat:-D:laugh2::-p ja karmię tylko piersią a jak mała nakituje to w całym mieszkaniu czuć, mąż ucieka do drugiego pokoju a mi głowę wykręca jak ją przebieram:laugh2:z reguły jest jeszcze upaprana po samą szyję:laugh2:
To nie wiem co będzie jak zacznie jeść inne rzeczy:szok:
 
A u nas mały problemik: jak dawałam małej soczek jabłkowy to było ok i robiła ładnie kupki, a jak od 2 dni daję jej jabłuszko(ze słoiczka-Gerbera)to wieczorem płacze i sie wije z bólu:szok: a kupki nie ma!!! Dziwne:confused::baffled: Chyba musze w takim razie poczekać jeszcze troszkę z jabłkiem i pozostać przy soku a szkoda bo malej tak bardzo smakowało jabłuszko:sick:
 
No właśnie dziwne asiu.Bo z tego co wiem to jabłko jest najlżejsze dla naszych szkrabów.
MOja mała robi zielone kupy ostatnio to chyba efekt tych wszystkich syropków na kaszel no bo niby z czego:confused: :confused:
 
Kaju a nie dalas jej czegos do jedzenia??? Albo sama moze cos zjadlas? u nas jak na początku mała miala zieloną kupkę to pieleniarka mówiła ze może mieć alergie na leko krowie-wiec odstawiłam mleko:-( ale chyba spróbuje je wprowadzić bo bez mleka a raczej jogurtów i twarożku ciężko mi wytrzymać
 
Asiu mała jest na bebilonie a jabłko je tak jak zwykle z hippa a nigdy nic nie było. podejrzewam syropki:dry:
 
reklama
Do góry