reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

dzidziusiowe boleści

reklama
Kaju my też mamy problem z ciemiączkiem, bo jest za duże, dajemy teraz 2 kropelki D3 codziennie, ale pani doktor powiedziała żeby się nie przejmować, bo może to u nas dziedziczne, bo mojej siostry mała miała rok czasu i jeszcze nie zarosło się jej ciemiączko.
A teraz mamy inny problem, w piątek byłam u pani doktor bo mała strasznie kaszle, a pani doktor stwierdziła, że Niunia jest zdrowa:szok: To teraz się zastanawiam skąd ten kaszel??? A pozatym za mało przybiera na wadze, w ciągu miesiąca tylko 300g... Nie zdziwiłabym się gdyby moja Niunia była niejadkiem, ale ona pochłania wszystko co jej się da - zupkę, jabłuszko, deserki, mleka 180ml z kaszką wypija do dna, więc dlaczego mało przybiera??? Już sama nie wiem co mam robić....
 
Iza,daje D3 3 krople dziennie i calcium.U nas do tego dochodzi że główka sie Nadii poci a to przy dużym ciemiączku nie wróży nic dobrego.....
Faktycznie Nastusia troszke mało ci przybiera.Troche to dziwne skoro twierdzisz że tak fajnie wszystko wcina.A co do kaszlu to u nas tez jest,moze nie taki straszny ale jest.Z tego co mi wiadomo to efekt wyżynania sie ząbków.Tak też potwierdził lekarz.Moze mieć wtedy dziecko biegunke,lekki katarek nawet i kaszelek.No a co na ten kaszel mowi lekarz?Oskrzela ma czyste?
 
U nas tez jest kaszelek, ale duzo czytalam o tym iz jest to efektem wytwarzania sie sliny podczas zabkowania, ona splywa do gardelka i dzieciatka pokasluja.
 
kAJUŚ,przepraszam,że oto pytam ale te 3 kropelki witaminy D3 kazał lekarz dawać?Bo nasz pediatra nie kazał w żadnym razie przekroczyć 2 dziennie...

A co do kaszelku to też o nadmiarze śliny nam powiedział...I że to normalne...
 
Michał jakis czastemu miał jeszcze bardzomiękka prawą część potylicy. Pediatra ez zalecił 3 krople D3.Po 6 tygodnaich potylica iękne twarda i kazał wrócić do 1 kropelki. Sami widzicie, nasze dzieciaczki z wszystkiegto wyrastaja.
 
reklama
Do góry