reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Dzidziunie jak lalunie, czyli ciuszki i inne cacuszka dla Maluszków

Leyna, to Piotrus ma sluszny rozmiar stopy :szok: My Bartkowe mamy 19, a i tak jeszcze przyduze sporawo. Ja sie boje co bedzie jak my pojdziemy butki na zime kupowac... :baffled: Pewno tez stowa peknie jak nie lepiej...

A my naszej lasce kupilismy w sobote polarka bezowego - nic specjalnego na wyglad, ale baardzo cieplutki. Polar gruby, porzadny, a nie takie cienkie byle co co prawie nie grzeje... No i rozmiar na 92 cm... Moze na wiosne tez bedzie, a teraz jak znalazl, tylko czapusie i jakas apaszke musze dokupic do kolorku :-D
 
reklama
Piotrus nosi 20 z Elefanten (dalismy 119 zl za typowo jesienne butki). Zasugerowlismy sie tym rozmiarem i w nastepnym sklepie kupilismy mu bez mierzenia kapciuszki z Befado (rozmiar 20). W domu okazalo sie, ze sa duzo za duze. Poczekaja pare miesiecy.
 
no własnie- lipa z tymi rozmiarami:szok::szok: w smyku 19 dla julci sa ok, w elefanten w sumie też... natomiast 19 bartkowe sa dużo za duże, a w H&M z kolei za małe:confused::confused::confused:
 
ja jak kupowalam buty to sie spytalam w sklepie czy maja patyczek i sie okazalo ze mieli bez problemu wiec moglam kupic buty wiec czasem warto zapytac :-)

ja też zapomniałam wziąć patyczka, ale w sklepie pani bez problemu "zdjęła miarę" ze stopy Piotrka i zrobiła patyczek ze słomki :tak:
 
Piotrus nosi 20 z Elefanten (dalismy 119 zl za typowo jesienne butki). Zasugerowlismy sie tym rozmiarem i w nastepnym sklepie kupilismy mu bez mierzenia kapciuszki z Befado (rozmiar 20). W domu okazalo sie, ze sa duzo za duze. Poczekaja pare miesiecy.
A u nas jakos dziwnie, bo Sara ma i jesienne butki z Elefanten rozm. 19 i kapcie z Befado rozm. 19 i niczym sie nie roznia wielkosciowo :baffled: Dziwna ta rozmiarowka. Trzeba jednak mierzyc...albo patyczek ;-)
 
My nosimy 19 , ale na jesien ( notabene bylysmy juz w nich dwa razy na polku ) kupilismy cale butki jeszcze w Polsce , rozmiar 20 i malej tez super sie w nich chodzi ...zalonczam zdjatko
 
reklama
Do góry