reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dzidziunie jak lalunie, czyli ciuszki i inne cacuszka dla Maluszków

reklama
no wiec kupilam szantusi kozaczki.. 2 pary!!! :D i zestawik ubrankowy - sweterek bluzka i spodnie :D
kurde powiem wam zrobilam jedno zdjecie hehe bo reszte czasu spedzilam nad wlosami malej:/


i fajna firma Carter's dla dzieci a ciuszki Nanette - szukalam dobrych i zdrowych butkow dla malej z wyprofilowana "stopka" i chyba beda dobre :D

zdjecia jakosciowe takie sobie ale wiecie jak to noca zdjecia robic na szybko ;)
 
Domiska, boskie ciuszki! :tak::-) Zwlaszcza ten zestawik buty+kurtka:tak::-) Uwielbiam polaczenie rozu i brazu - czadowo to wyglada :tak::-)

Moje dziecko jest juz ubrane na zime :tak:Ma ten kombinezon dwuczesciowy od T. (sliczny, naprawde, kurtka seledynowo-biala z szarymi wstawkami, a spodnie szare z seledynowymi wstawkami), wczoraj wylicytowalam jej spodnie narciarskie z H&M rozowe (do nich bedzie miec kurtke z zeszlego roku). W CCC kupilam jej butki takie jesienne - czarne, wiec do wszystkiego beda pasowac, a sniegowce ma :tak::-) Moze kupie jej jeszcze jakies zimowe buty - takie wyzsze trapery na rzepy ocieplane jak miala w zeszlym roku z Bartka. Czapek ma full, rekawiczek to samo, wiec czekamy na snieg ;-):-D
 
oj faktycznie wystrojona Sarka:tak: nie zapomnijcie też o fotkach;-)
a mi dalej te śniegowce wiszą do kupienia, muszę w tym tygodniu w końcu się gdzieś wybrać, bo za chwilę nic nie będzie w sklepach:tak: chociaż jedne buty już mój chłop zakupiła dla Ali na zimę.... narciarskie:-D
 
chociaż jedne buty już mój chłop zakupiła dla Ali na zimę.... narciarskie:-D
Ooo, super :tak::-):tak: Czyzby Alutka miala zaczac robic pierwsze kroczki na nartach w tym sezonie? :-)
Tez bym chciala, zeby Sara najpozniej w przyszlym roku zalozyla pierwszy raz narty :tak: Ja mialam 3 latka jak juz smigalam na kreche z gory ;-):-)
 
Ooo, super :tak::-):tak: Czyzby Alutka miala zaczac robic pierwsze kroczki na nartach w tym sezonie? :-)
Tez bym chciala, zeby Sara najpozniej w przyszlym roku zalozyla pierwszy raz narty :tak: Ja mialam 3 latka jak juz smigalam na kreche z gory ;-):-)
nic na siłę, ale znając nasze dziecko lepiej się przygotować, ona chce wszystko to samo co brat, więc jak Wojtek narty założy to obawiam się że Alka nie popuści... dlatego chciałam żeby buty i kask miała swoje, a narty albo używane kupimy, albo wypożyczymy na miejscu, bo po Wojtku dopiero 120 są...
zresztą ja w zeszłym roku nie pojeździłam, bo z Alką na sankach zapieprzałam, to w tym roku się zamieniamy, ja z Wojtkiem na trasę, a tatuś córunię miedzy kolanka:-D:-p
 
reklama
No to Alutka zawojuje slowacki kurort narciarski :tak::-D:tak:
Ja Sarze kask i buty tez nowe kupie, bo to w koncu "osobiste" rzeczy, a narty w ktoryms z komisow znajde, bo u nas ich pod dostatkiem ;-):-) ale mysle, ze to za rok :tak:
 
Do góry