reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dumne Mamy Wielodzietne :D

Czy jesteś dumna ze swojej wielodzietności?


  • Wszystkich głosujących
    9
reklama
Jestem w 29 tygodniu i oprócz paru ubranek i ręcznik z kapturkiem nie mam nic. Chce kupić kołyskę bo póki co mamy mało miejsca. Szukamy dla nas czegoś większego, ale nie jest to takie łatwe. Nie mam wózka i szczerze głowy go jego szukania też nie. Ehh. Jutro mam wizytę więc zobaczę jak tam mała rośnie. A Ty w którym tygodniu jesteś?
Masz jeszcze sporo czasu ja tez wyprawke robilam pod koniec ciazy ,ale zdazylam ze wszystkim
 
Ja bym chciała mieć już poród za sobą. Boję się bardzo. Może dlatego, że trzeci wspominam najgorzej. Nawet nie wiem w jakim szpitalu rodzić i ta cukrzyca mnie już denerwuje. Nie mogę jeść praktycznie chleba bo mi po nim cukier idzie w górę. Ehh. Zebrało mi się na marudzenie.
 
Ostatnia edycja:
Ja bym chciała mieć już poród za sobą. Boję się bardzo. Może dlatego, że trzeci wspominam najgorzej. Nawet nie wiem w jakim szpitalu rodzić i ta cukrzyca mnie już denerwuje. Nie mogę jeść praktycznie chleba bo mi po nim cukier idzie w górę. Ehh. Zebrało mi się na marudzenie.
Będziesz rodziła naturalnie czy przez cc?

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Naturalnie. Kazde dziecko tak rodziłam. Cesarki to bałam się jak ognia i mam nadzieję że i tym razem nie będzie konieczna.
 
Naturalnie. Kazde dziecko tak rodziłam. Cesarki to bałam się jak ognia i mam nadzieję że i tym razem nie będzie konieczna.
Ja rozważam cc. Choc boje się i sn i cc- nie ma znaczenia. Wcześniej rodziłam sn. Teraz chce cc, bo chce mieć wszystko zaplanowane, przygotowane jednym słowem organizacyjnie dopięte na ostatni guzik. Zostawiam dzieci w domu wiec nie chce tak znienacka przywitać akcje porodowa. Musze włączyć do pomocy teściowa, bo mamę mam 100 km dalej w Szczecinie wiec nie mogę liczyć na nią.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
A widzisz ja na swoją mamę też nie mogę liczyć mimo, że mieszka w tej samej miejscowości. Zostaje mi teściowa, ale ona jest akurat dla mnie jak matka.
 
Do góry