reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Dumne Mamy Wielodzietne :D

Czy jesteś dumna ze swojej wielodzietności?


  • Wszystkich głosujących
    9
A widzisz ja na swoją mamę też nie mogę liczyć mimo, że mieszka w tej samej miejscowości. Zostaje mi teściowa, ale ona jest akurat dla mnie jak matka.
Moja mama gdyby mieszkała tutaj niedaleko pomagałaby ale też nie za wiele. Mama lubi posiedzieć z wnukami ale nie za długo. Na teściowej moge bardziej polegać. Mimo wszystko wolimy być wystarczający sami dla siebie i nie korzystać z pomocy...później zawsze moga wypomniec[emoji38]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Moja mama gdyby mieszkała tutaj niedaleko pomagałaby ale też nie za wiele. Mama lubi posiedzieć z wnukami ale nie za długo. Na teściowej moge bardziej polegać. Mimo wszystko wolimy być wystarczający sami dla siebie i nie korzystać z pomocy...później zawsze moga wypomniec[emoji38]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
Z tym to też się zgadzam. Korzystam z pomocy jak muszę. Wolę radzić sobie sama. I tak jak zostałam sama z trójka ( mąż był w delegacji) gdzie najmłodszy miał dwa tygodnie też radziłam sobie sama. I teściowa mi mówiła, że jestem zaborcza haha
 
Z tym to też się zgadzam. Korzystam z pomocy jak muszę. Wolę radzić sobie sama. I tak jak zostałam sama z trójka ( mąż był w delegacji) gdzie najmłodszy miał dwa tygodnie też radziłam sobie sama. I teściowa mi mówiła, że jestem zaborcza haha
Zaborcza? W stosunku do niej[emoji4]tesciowe są slodkie[emoji23]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Raczej w stosunku do dzieci. Miała żal że nie chce pomocy
Zawsze muszą tak czy siak wcisnąć swoje 5 groszy[emoji23]nie przejmuj się gadaniem. Moja jak zwrócę uwagę synowi w normalny sposób bez krzyków to jest bardziej urazona niż moje dziecko po, ktorym prawdopodobnie wszystko splynelo jak po kaczce...musialabys widzieć jej minę...zawsze po cichu śmieje się, że robi minę gestapowca.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej! Jak się czujecie? Mi się coraz gorzej oddycha. Przez weekend dwa razy tak nie zakłuło w pochwie i w podbrzuszu że nie byłam przez chwilę w stanie zrobić kroku. Coraz bardziej zaczyna mnie przerażać to, że będę mamą czwórki dzieci. Zastanawiam się jak będę sobie dawać radę.
 
Hej! Jak się czujecie? Mi się coraz gorzej oddycha. Przez weekend dwa razy tak nie zakłuło w pochwie i w podbrzuszu że nie byłam przez chwilę w stanie zrobić kroku. Coraz bardziej zaczyna mnie przerażać to, że będę mamą czwórki dzieci. Zastanawiam się jak będę sobie dawać radę.
Dasz rade. W jakim wieku masz dzieci?może włącz je jako swoich pomocnikow. Zresztą dowiedziono naukowo, że my kobiety jesteśmy świetnie zorganizowane.

Sent from my SM-G900F using Forum BabyBoom mobile app
 
Najstarszy zaraz kończy 7 lat, córka we wrześniu skończyła 5 lat a najmłodszy w październiku skończył 2 lata. Najbardziej co nie przeraża to wypady na plac zabaw z całą gromadką i ogólnie zakupy i takie sprawy gdzie trzeba będzie ze wszystkim wyjść. Mam nadzieję, że to tylko hormony, ale naprawdę robię się coraz bardziej przerażona.
 
reklama
Asmi mnie też przerażało wyjście z trójką dzieci strasznie sie tego bałam, dzieci są co dwa lata, najstarszy mial 4 lata jak się trzecie dziecko urodziło. Nie taki diabeł straszny jak go malują mimo że codziennie odprowadzam i przyprowadzam najstarszego z całą gromadka;) z czwórka też dasz radę, spokojnie:) a pomyśl za kilka lat jak dzieci się będą dogadywać:) przypomnij jakiej masz płci dzieci? Ja myślę że teraz tego czwartego dziecka mniej bym się bała niż trzeciego, chyba po tej trzeciej ciąży stałam się odważniejsza:D a u Ciebie hormony dają popalić dlatego te myśli, ale skoro świetnie radzisz sobie z trójką to i z czwartym dasz radę:)
 
Ostatnia edycja:
Do góry