reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Drugi miesiąc roku mamy, drugie kreski wysikamy! 🤰🍾🥂

reklama
Są ! Ktoś trafił ? 🤔
Screenshot_2023-02-07-20-09-23-03_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg


🥹🥲❤️
 
o matko! Jak się cieszę!
Teraz już się mogę przyznać, że od kiedy wstawiłaś ten test o 6 rano chodzę i ciągle płaczę, bo tak bardzo życzę Ci nudnej ciąży, tak bardzo chce, żebyś w październiku trzymała w ramionach swoje zdrowe, piękne dziecko.

Tak wiele przeszłaś, a jesteś tak cudowną i pozytywną osobą mimo tej ogromnej straty, jaka Cię dotknęła. Jesteś moją bohaterką 💜

Tak bardzo liczyłam na to, że los tym testem Ci dzisiaj spróbuje choć trochę "wynagrodzić" (ja wiem, że Ty wiesz, co ja mam na myśli i wiesz, że po prostu nie znajduje słowa) to wszystko co przeszłaś i teraz obdarzy Cię samym dobrem.

I jednocześnie, że da to wielu dziewczynom tutaj nadzieję, że los ma jakieś poczucie przyzwoitości i że wszystkim tym dzielnym, długo walczącym Staraczkom da w końcu to, czego pragną!

Naprawdę z całego serca Ci gratuluję i życzę tak nudnej ciąży, jak tylko się da!
 
reklama
Do góry