reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Doświadczenia porodowe mam z niemiec

Jolu no i gdzie sie to wszystko znalazlo?jeju wybacz ze intymne pytanie ale mnie naprawde to stresuje.........nie wiem te lozka sa jakos przystosowane ze w razie takiego wypadku to sobie gdzies wpada czy tak sobie lezy)))no nie wiem co myslec..rzepraszam

A Ty myslisz,ze ja myslalam o tym gdzie to sie znalazlo? kiedy dokladnie w tym samym czasie wychodzila glowka...pewnie polozna wytarla, dobrze,ze mi maz w krocze nie patrzal :-D

A co do lewatywy to w Niemczech chyba nie ma tego slowa,wystarczy,ze poprosisz o srodek przeczyszczajacy.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Co,srake zawineli w podklad i do wora :-)na lozkach sa zawsze podklady duze ... Ty sie nie martw kupa-tosz to ludzka rzecz :-) a przed porodem napewno dadza Ci sami..mnie o nic nie pytali tylko zaaplikowali :-D

a lewatywa po niemiecku to - Klistier ;)
 
Inne określenie lewatywy to Einlauf - często stosowane :tak:... Co dziwne na śląsku jest to nazwa zupy (coś jakby rosół z lanymi kluskami ) :-) :rofl2:
 
od rana smiech...........jak sie was czyta)))))))))))))))))))))))ja wiem ze nie myslisz gdzie to laduje jak sie juz glowka rodzi))))))))ale na chlodno to ja wszystko rozpatruje))))))wiem ze potem w praniu to wsio jedno bedzie ale teraz to u mnie temat nr 1!
 
witam ja tez jestem z DE.
Chcialam sie czegos dowiedziec od mam ktore tu rodzily, bo sama wiem niewiele. Na innych watkach ciezko cos znalesc, bo istnieja bardzo dlugo..........
pozdrawiam
 
Hey mieszkam w Berlinie i na 20 pazdziernika mam termin,oczywiscie rodze tu,cykora mam ogromnego,ale z drugiej strony nie moge sie synusia doczekac!Napisze wrazenia jak juz bedzie po wszystkim:-)
 
reklama
Do góry