reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Doświadczenia porodowe mam z niemiec

dziewczyny cieszą mnie wasze pozytywne opinie o porodzie)))) wiem ze nie bedzie czasy na luzne pogawedki ale boje sie ze nie zrozumie nawet kiedy mam przec a kiedy nie.....nie daj Boże gdyby szlo cos nie tak to nawet nie bede wiedziec co sie dzieje((((((


ps.ciesze sie bardzo ze jednak temat ma zainteresowanie i dziewczyny chetnie tu pisza.Diekuje wam dziewczyny****

uwierz mi ze bedziesz wiedziala kiedy przec :))
Nie ma co snuc domyslow bo zapewne porod bedzie sprawyny i szybki za co trzymam kciuki
 
reklama
dziewczyny a czy ja powinnam przed porodem zglosic sie do szpitala ze tu chce rodzic czy nie ma takiej potrzeby?

Ja nic nie zglaszalam,po prostu pojechalismy ,powiedzialam,ze w nocy przyszly bole i tyle...zostalam przyjeta bez zadnego problemu i w ogole na spokojnie.Na filmach to sie oglada porody! kobieta rodzi,bum! szybko!drze jape ,z bolu sie zwija...:-Da rzeczywistosc jest zupelnie inna...przynajmniej u mnie byla:sorry2: Chociaz tez myslalam,ze wody mi odejda,szybko pojedziemy i w godzine urodze no ale coz...rzeczywistosc znowu okazala sie inna;-)
 
mam jeszcze jedno bardzo nurtujace mnie pytanie od jakiegos czasu:-) czy w niemieckich szpitalach praktykowana jest lewatywa przed porodem???:zawstydzona/y: zastanawia mnie ten fakt gdyz chyba wolala bym ja jednak miec...........bo moze to smieszne ale nie mysle tak o porodzie jak o tym ze moze mnie spotkac jaks niespodzianka w trakcie..........aaaaa juz swiruje chyba:crazy:
 
mam jeszcze jedno bardzo nurtujace mnie pytanie od jakiegos czasu:-) czy w niemieckich szpitalach praktykowana jest lewatywa przed porodem???:zawstydzona/y: zastanawia mnie ten fakt gdyz chyba wolala bym ja jednak miec...........bo moze to smieszne ale nie mysle tak o porodzie jak o tym ze moze mnie spotkac jaks niespodzianka w trakcie..........aaaaa juz swiruje chyba:crazy:

Mnie niestety spotkala niespodzianka w trakcie:zawstydzona/y: bo lewatywy nie mialam tylko czopek dostalam...a co na mnie taki czopek??!! hehe;-)
 
ja mialam lewatywe ...i wyobrazalam sobie ze wyglada ona tak jak 20 lat temu sie ja robilo :-D :-D mysle ze to standard lewatywa...bo jak dostalam bole parte to mowie jak "wystrzeli" to normalnie sciany osram :-D sorry za wyrazenie jale takie to uczucie bylo... co polozna mowila ze to normalne...wiec lewatywka wskazana...bo inaczej stawiasz figurke z brazu :-D
 
hahahahah:-D:-D:-D:-D wybaczcie.....nie smieje sie z sytuacji tylko z opisow waszych...............sa doskonale))))))))))czyli co jest obowiazkowa czy nie??czy mozesz poprosic o nia???no ja wlasnie nie chciala bym chlopka z brazu postawic w lozku porodowym tylko na kibelku i skupic sie na parciu a nie na tym ze ne pre bo sie pokupkuje:-D:-D

ps jak jest lewatywa po niemiecku???????:szok::-):-):-)
 
Mnie niestety spotkala niespodzianka w trakcie:zawstydzona/y: bo lewatywy nie mialam tylko czopek dostalam...a co na mnie taki czopek??!! hehe;-)

Jolu no i gdzie sie to wszystko znalazlo?jeju wybacz ze intymne pytanie ale mnie naprawde to stresuje.........nie wiem te lozka sa jakos przystosowane ze w razie takiego wypadku to sobie gdzies wpada czy tak sobie lezy)))no nie wiem co myslec..rzepraszam
 
reklama
ha ha ha ha:-D:-D:-D no nie, opisy świetne pekałam ze śmiechu pati jak czytałam twój:-D:-D:-D

Ja nie miałam lewatywy, u mnie było tak ze godzinke przed wyjazdem do szpitala mój organizm sam sie "oczyscił" wiec lewatywa nie była potrzebna, słyszałam że wiele osób tak ma przed porodem.
 
Do góry