reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

dolegliwości

Oj dziewczyny, widzę, że nichcący lekką paranoję tymi mdłościami wywołałam. Ines nie martw się!!! Jak byłam w szpitalu to właśnie taka jedna dziewczyna też była co wpadła w panikę bo jej sie mdłości skończyły. Lekarz ją badał, wszystko było jak najbardziej ok i lekarz powiedział, zeby sie cieszyła, że już takich gwałtownych objawów nie ma! Bo wcale nie musi, a jak ma to może mieć przez 3 miesiące albo przez tydzień- nie ma reguły! Więc się nie martwcie dziewczyny tylko cieszcie, że was mdłości nie męczą!!!

A umie w pracy też połowa dziewczyn mówi, że mdłości wcale nie miały a dzieciaki takie mają dorodne, że ho, ho! ;D
 
reklama
??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ???

Jestem w wielkim szoku..nie wiem co sie dzieje..22 robilam test..wyszly dwie krechy..wizyta u gina..jeszcze za wczesnie na usg ale potwierdzila ze jestem w ciazy..i w ogole..dzis podobnie watpliwosci..i test..a tam kreska..tylko jedna..czarna rozpach.i wielkie pytanie..co sie dzieje?Z lekarka nie moglam sie skontaktowac..
 
Sugar najlepsze co mozesz zrobic chyba w takiej sytuacji to jeszcze dzis test ciążowy z krwi w laboratorium. Te testy "sikane" sa beznadziejne. Ja im wcale nie ufam... Jesli test z krwi (beta hcg) wyjdzie ciazowy to sie niczym nie martw i czekaj spokojnie na kolejna wizyte u gina.
Trzymam kciuki zeby wszystko było ok!
 
Koniecznie powiedz pielegniarce zanim zacznie pobierac to Cie polozy i na lezaco pobierze... A idziesz dzisiaj?
 
Witajcie
no i zaczęło sie muli mnie ma samą myśl że mam coś zjeść
nie mówiąc o zapachach ....
koszmar - w głowie sie kręci...
Byłam dzis u gina i powiedział że wszystko jest w porządku, dostałam skierwanie na badania i termin USG na 28.03 - za miesiąc :-[ :-[ :-[ :-[
 
cze dziewczyny
Pare dni mnie nie bylo,ale czulam sie paskudnie,przez weekend nie bylo mnie w domu.
slonko - ciesze sie ze juz wszystko jest ok :)

U mnie z samopoczuciem bywa roznie,przychodzi to falowo.1 dnia jestem tylko bardziej senna,2 chce mi sie wymiiotowac,kreci mi sie w glowie.Dzisiaj rano prawie zemdlalam,wymiotuje.Czy Wam tez jest tak slabo?Normalnie mam mroczki przed oczyma.Gdy bylam z Zuzia w ciazy ,wymiotowalam tylko,calymi dniami wymiotowalam.

Zmienily mi sie troszke smaki..hhehe teraz najbardziej z owocow smakuja mi jablka,i w kolko mam ochote na ryby,szczegolnie wedzone,albo w sosie pomidorowym,z octu.Moje ulubione sniadanko: ciemny chleb z bialym serem i ogorkiem i do tego ryba ::)

Jak u Was ze snem?Ja zasypiam w porze wieczorynki ::)

Teraz znikam.Trzymajcie sie cieplutko,z dala od ubikacji i wszelakich misek ;)

Katka
 
Czesc :)

A ja spie ile wlezie ... wstaje o 8 rano, zjadam kromke chleba( nie mam w ogole apetytu)  zjadam tabletki i do wyrka... wstaje o 11 ... wtedy zjadam dopiero śniadanie i modle sie zeby mnie nie mdliwo (oczywiscie nic z tego, zaczynam kaszlec i bleee ) ... po sniadanku BB ;D ... potem ide sie polozyc przed telewozownią ;) .. oczywiscie zasypiam ;) ... budze sie roznie cos tam porobie i leze znowu ;D ... obiadek, tabletki, leze ;D i tak do 23 ... o 23 zasypiam ponownie jak dziecko ;D

A jak mi piersi urosly :o ... wogóle  wydaje mi sie czasami ze piersi to w nocy tak rosna ;D rano wstaje i są wieksze ;) a jak bola  :-[ .. nie wiecie do kiedy bola piersi??

Zawroty glowy tez mnie czasami nawiedzaja, wczoraj mnie w kosciele dopadly ;)

A z apetytem jest roznie, raz mam ogromna ochote jesc, ale czesciej nie mam te ochoty ;) ... w sumie jem tak jak przed ciaza :) .. narazie ;) ;D
 
Ej,dziewczynki, bez paniki. Tez nie mam mdłości (tylko odbija mi się po jedzonku) Wyjątkowo nie ciągnie mnie do słodyczy (a bardzo lubiłam, jestem łasuszkiem) Za to cycule bolą przeokropnie...Czasem lekko zakręci się w głowie, czasem lekko zaboli brzuszek..Ale zdecydowanie mniej niż na samym początku. Nie mialam jeszcze USG, ale mam nadzieje że dzidzi rośnie zdrowiutko
 
reklama
Witam Laseczki !!  ;D
U mnie wymiotow brak ale krecenie w glowie jak najbardziej jest !!! cycuchy tez bardzo bola i rosna wiec za rada mojej mamy spie w biustonoszu i jakos pomaga (sutki smaruje wazelinka bo sie ich dotknac nie da  ::) tak bola ). spie naokraglo jak jest mi to tylko dane  ;D  a zapisalam sie na prywatne USG za tydzie  ;D A CO !!!
 
Do góry