reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

dolegliwości

nas nie męczą ani zaparcia,ani hemoroidy :)

ale za to mała kopie bardzo,tak że w nocy się budzę.a najbardziej nad ranem około 6 godziny.wtedy musze wstać i coś zjeść.potem się uspokaja :)
 
reklama
moja Niunia chyba na razie nie miała czkawki, za to u mnie pojawiła się siara i dziwnie się z tym czuję
 
moj lobuiziak ma czkawke , ale czy czesto ? trudno okreslic ;) .. zalezy co zjem :D

a siary u mnie nadal niet :| ... pewnie zaleje mnie po porodzie, albo zaraz przed ;)
 
A u mnie jest i siara i czkawka :laugh: Czkawka 2, 3 razy dziennie ale dość chyba delikatna... A siara to już od 16 chyba tygodnia ::) Teraz się taka bardziej lepka i żółta robi...
 
U nas tez jest czkawka i podobnie jak u Moniqi - nie ma reguly kiedy, ale zauwazylam ze pojawia sie jak zjem cos dobrze doprawione (niekoniecznie ostre).
Siare mam od okolo 4 miesiaca ciazy, na poczatku byla bardzo zotla a teraz jest juz taka mleczna, nie jest jej niesamowicie duzo ale wkladki musze nosic bo juz nie raz pojawila sie na bluzce w dosc nieoczekiwanym momencie.
 
U nas w końcu pojawiła się czkawka, ale póki co czułam ją może ze 3 razy; natomiast siary tak jak i Monia nie mam ::) Zaczęłam za to sobie na wszelki wypadek smarować brodawki maścią Maltan, którą polecają na 2 mc przed porodem i w trakcie laktacji potem.
 
reklama
U mojego pysia czkawka dosc czesto, az mi go zal czasem :) a siara tez od 16 tygodnia :/ ale malutko.

Mam takie pytanko czy ktoras z was miala moze usuwana nadżerkę :/ bo cholewcia, ja mialam i troche sie boje porodu bo doszly mnie sluchy, że szyjka moze sie bolesnie po takim zabiegu rozwierac.. wiecie cos na ten temat?... ja mialam zamrazana.
 
Do góry