reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

dolegliwości

reklama
Swędzą bo skóra na nich się rozciąga Gwiazdeczko smaruj je żeby rozstępy się nie porobiły - ja sobie zbagatelizowałam swędzenie piersi w pierwszej ciąży i zrobiło sie mnóstwo... :-[

A ja mam inne pytanko - czy Wasze wargi dolne też zrrobiły się "duże" ?
 
o matko,one jeszcze urosną? i tak są już ogromne :) oj nie podoba mi się to.a kremuje od początku ciąży, bardzo regularnie,dzień w dzień.

a co do Twojego pytania AGUŚ,to może dlatego są większe,bo podczas ciąży są bardziej ukrwione.
 
Hej Dziewczyny !!!
Mam pytanko: czy Was Dzidzie też tak mocno kopią?? Ja od paru nocy nie mogę spać bo Małgosia buszuje i uprawia w moim brzuchu chyba gimnastykę artystyczną i kung fu w jednym.
 
Bluebry heheh ... moj Dawidek tez sie wierci .. ale w wiekszosci czasu spi :)

Ja to sie za to od paru dni kiepsko czuje :| ... boli mnie brzuch ... a to za sprawa tych nieszczesnych zatwardzen ::) ... jak nigdy ( zawsze sie balam - nie wiedzac czego zreszta ) .. musialam zapodac sobie czopki .. uff jaka ulga :D ... ale jelita i tak teraz swoje musza odcierpiec :( .. a ja razem z nimi ... dzisiaj jest juz o niebo lepiej :)
 
reklama
Moniqa dobrze Cię rozumiem, ja co prawda z zaparciami nie mam problemu, ale męczą mnie hemoroidy, pociesza mnie tylko fakt, ze już powoli finiszujemy :)
 
Do góry