reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dolegliwości naszych Maluszków....

Rene czy stosujesz tylko tą wode? i jaka jest cena?
Dzikusko, daję małej tylko wodę, średnio co 5 godzin po 5 ml (łyżeczka), nie można przekraczać dawki 6 razy na dobę, w nocy też dostaje;-) i chyba nawet jej smakuje, bo zawsze tak śmiesznie mlaska jak pije, a np. Infacolu nie znosiła, bo ma smak pomarańczowy:-D. Butelka wody 150 ml kosztuje niecałe 15 zł.
 
reklama
Dziewczyny a jak to jest z dawkowaniem wit D3 ? bo zdarzyło mi się że podałam małej dwie kroople zamiast jednej. Czy mogą być z tego jakieś skutki uboczne?
 
NIE; ogladam na tvn style program "mamo juz jestem" bylo o wit d; 2 krople nie zaszkodzą byle to nie bylo 5 i nie codziennie :) ja mojemu co 2 dni daje po 2 krople bo sie zbliza do wagi 6 kilo a nawet sie boje ze ją przekroczyl; RENE wode kupilam i ja glupia baba dalam malemu na noc; nocka oczywiscie W PLECY bo takie bąki odchodzily ze plakal mi; tak wiec mysle ze woda dziala a maly sie wlasnie odgazowywuje;
 
Dzisiejsza noc powtórka wczorajszej, czyli płacz i zielone kupy. jestem przerażona i czółko ma jakieś ssypane takimi drobnymi czerwonymi krosteczkami i pojawiły się dwa pryszczyki. Na 13 idziemy do lekarza, oj mam nadzieję, że wszystko bedzie dobrze...
 
NIE; ogladam na tvn style program "mamo juz jestem" bylo o wit d; 2 krople nie zaszkodzą byle to nie bylo 5 i nie codziennie :) ja mojemu co 2 dni daje po 2 krople bo sie zbliza do wagi 6 kilo a nawet sie boje ze ją przekroczyl; RENE wode kupilam i ja glupia baba dalam malemu na noc; nocka oczywiscie W PLECY bo takie bąki odchodzily ze plakal mi; tak wiec mysle ze woda dziala a maly sie wlasnie odgazowywuje;
Dzikusko, to dziwne, bo właśnie po wodzie nie powinien płakać.Moja wprawdzie się przez sen czasami powierci jak idą konkretne pierdziochy:-D ;-) , ale na pewno nie płacze, nawet sie nie budzi, no ale podobno te wszystkie rzeczy na kolke zaczynaja tak naprawdę działać po ok. 2 tyg stosowania, więc może faktycznie Twój mały musi sie przyzwyczaić.;-)
 
Moja znowu przeziębiona.Strasznie smarka ,kaszle jakby wszystko zalegało jej w gardle.Co ze mnie za matka,jeśli nie potrafię robic tak żeby była zdrowa.W pokoju mam za duszno tak mówi każdy kto wchodzi ,a mnie niewyspanej jest zimno i mam wrazenie że jej też.Potem wychodzimy na dwór.Zmiana temperatur i wychodzi jaką wyrodną matką jestem.:-:)sick:
 
NIE; ogladam na tvn style program "mamo juz jestem" bylo o wit d; 2 krople nie zaszkodzą byle to nie bylo 5 i nie codziennie :) ja mojemu co 2 dni daje po 2 krople bo sie zbliza do wagi 6 kilo a nawet sie boje ze ją przekroczyl; RENE wode kupilam i ja glupia baba dalam malemu na noc; nocka oczywiscie W PLECY bo takie bąki odchodzily ze plakal mi; tak wiec mysle ze woda dziala a maly sie wlasnie odgazowywuje;
Hm, a mój dostaje codziennie Vi-De3 (taki preparat) - po 4 kropelki codziennie i ma tak dostawać przez rok:confused:
 
Igor dostaje DEVIKAP 1 kroplę dziennie.Czasem wkropi się dwie krople ale to nie tragedia.
MIJA -musisz częściej wietrzyć mieszkanie a w pokoju powieś mokre pieluszki, to nawilży powietrze.Jak Ci zimno (mi też bo jestem niewyspana jak Ty)to cieplej się ubierz.Ile razy wychodzisz na spacery?A może za grubo małą ubierasz?
Mju -napisz co powiedział lekarz
 
Hej!
Lekarz nam powiedział, że to pewnie błąd dietetyczny mamy... prawdopodoibnie pomidorki. mam nie jeść i spróbować za dwa tygodnie znowu. Z Anielcią wszystko ok, waży nam 4500 więc od momentu wyjścia ze szpitala 1100 do przodu :) A te kupy jeśli by nie przechodziły ( ale przeszły, dziś w nocy była giga kupa, utytłało mi się dziecko po pachy - dosłownie), to ewentualnie badanie moczu, ale powiedział, że dziecko mu nie wygląda na chore :)
 
reklama
Do góry