reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dolegliwości ciążowe

głodna to i ja chodzę, ale nawet kanapki mi się nie chce zrobić, bo do kuchni jakoś mi "nie po drodze" ;p
 
reklama
aaaa chyba mnie dopadły hemoroidy:szok: nigdy tego nie miałam, ale to chyba to bo troche pokrwawiłam z odbytu:zawstydzona/y:
macie to dziadostwo dziewczyny? jakoś sobie z tym radzicie? masakra....myślałam że mnie to ominie:confused2:


Ja też mam ostatnio straszne zaparcia a przez to też chyba hemoroida dostałam (piszę w liczbie pojedyńczej, bo bardzo minimalne ślady krwi mam po "dwójeczce" jak już ją urodzę)

A tak na poprawę humoru... w jaki sposób zrobić "dwójeczkę" na kibelku jak czujesz, że bardzo Ci się chce a nie możesz zrobić bo takie zatwardzenie jest... Zacząć się śmiać :rofl2: odkryłam ten sposób przez mojego męża kilka dni temu... ja poszłam na wc a on coś do mnie wołał a potem zaczął coś opowiadać krzycząc z pokoju... już nie pamiętam co to było... ale jak zaczęłam się śmiać to wszystko od razu ze mnie wyszło bez bólu :rolleyes:
 
Ja spać nie mogę kompletnie, po 2-3 godzinki na noc :baffled: ciężko mi oddychać przez zatkany nos.

Ostatnio, zwykle na wieczór boli mnie podbrzusze jak na okres (miałam taki ból przepowiadający u mnie okres) - jak mam takie coś nazwać w ogóle, czy to jakieś przepowiadające skurcze czy co? To jest taki ciągnący ból. No i jakoś mnie macica/brzuch boli nad wysokością pępka.....
 
Dziewczynki rozmawialam z moja polozna i mowila mi, ze te klucia takie w pochwie to glowka juz sie do kanalu opuszcza i dlatego tak naciska. W zwiazku z tym brzuch tez jest nizej, lzej nam sie oddycha i wiecej mozemy zjesc :) no i na koniec dodala, ze od momentu tych kluc to jakies 2 tygodnie do porodu zostalo.... brrr... az mi ciarki przeszly... nie moge uwierzyc ze to juz tak blisko... juz sie tak przyzwyczailam do ciazy, ze wydaje mi sie ze nigdy sie nie skonczy :) ech... bedzie szkoda tych kopniakow...
 
Musze i Ja troche ponarzekac bo juz mam dosc :szok::zawstydzona/y:
JEstem strasznie co wieczor zmeczona doslownie tak bardzo jak kiedys po 12h pracy w pracy :sorry2:
Dodatko mam zapelenie dziasla albo jakas bakterie i mnie boli cale podniebienie i dziasla krwawia zmienialam paste zmienilam szczotke kupilam plyn do plukania ust nawet w ciagu dnia z bakterii ale nic nie pomoglo jak sachol posmarowalam raz i odrazu czuje ulge. Zeby zaczynaja mi rosnac znow 8 moje piekne nie wyrwane napuchniete i nabrzmiale ..chyba musi to miec jakis z zwiazek z hormonami ?

Noi czuje skurcze do prawej nogi a mala kopie i kreci sie wierci jakby cwiczyla judo.

ooooooohhhh chce juz konca:-D sie wyzalilam
 
Mamusiu Blaneczki, nam jeszcze trochę zostało, prawie na szarym końcu z terminem jesteśmy :baffled: A co do zapalenia dziąseł, to sobie szałwią płucz przed posmarowaniem sacholem, bo działa przeciwzapalnie. No nie miały kiedy zacząć Ci te ząbki wyrastać, bidulko
Justyna, Ty nie strasz, że 2 tygodnie od kłucia, bo ja jeszcze 5 muszę wytrzymać.
Choć powiem Wam, że położna na ostatniej szkole rodzenia powiedziała, że zaskoczyliśmy ją, bo obstawiała, że ja tak daleko nie dotrwam, skoro od 22 tygodnia mam takie częste i mocne twardnienie brzucha. Jak zadaję jakieś pytania odnośnie moich dolegliwości, to oni tak trochę się motają, jakby nigdy wcześniej nie mieli takiego przypadku :sorry2:
 
reklama
Do góry