reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dolegliwości ciążowe

No właśnie :-) dziewczyny tez tak macie ze nadzwyczaj szybko się męczycie ? ja nie wiem .. Nie mam przecież nie wiadomo jak wielkiego brzucha, ani wcale nie czuje się ciężka. Ale dużo szybciej się męczę i dostaje zadyszki. I moje ruchy stały się o wiele wolniejsze :-(

Niestety też tak mam, a co będzie później? ;-)
 
reklama
dziewczyny, to co zaraz napiszę bedzie wyglądało jak jakaś reklama ale tak wcale nie jest :no:. Po prostu znalazłam na necie takie specyfiki (ten do nog to chyba nawet widziałam w Rossmannie, ja mam z tej serii tylko krem do biustu)

A co do dolegliwości ciążowych, to wyszły mi niepokojące plamy na twarzy, głównie na policzkach, częsciowo na wąsiku i na nosie, najbardziej mi dokuczają te na policzkach, bo kolorem wyraźnie się odcinają, nawet jak je trochę przykryję korektorem. Mam nadzieję ze to po porodzie minie, mój P się ze mnie śmieje że mały skacze mi po wątrobie. Początkowo myślałam, ze będziemy mieć dziewczynkę, i że odbiera mamie urodę, a tu niespodzianka - będzie chłopczyk. Gin powiedział, ze plamy nie mają nic wspólnego z płcią dziecka, i trzeba cierpliwie przeczekać ten okres, bo żadnych środków na plamy - które głównie zawierają kwasy nie mozna używać w tym okresie.

PERFECTA Mama


KREM OCHRONNY DO TWARZY SPF15 przeciw przebarwieniom hormonalnym PERFECTA Mama
z kwasem foliowym i mlekiem owsianym


Cena detal.: ok. 17,50 zł (poj. 50 ml)

Specjalistyczny, ochronny krem do twarzy, polecany szczególnie dla kobiet ciężarnych, po porodzie, a także karmiących piersią. Zaawansowana technologia i starannie dobrane, naturalne składniki gwarantują szybkie i skuteczne, a zarazem całkowicie bezpieczne dla dziecka działanie. Krem zawiera kwas foliowy, ekstrakt z mandarynki japońskiej i filtry UV faktor 15, które działają ochronnie oraz zabezpieczają skórę przed pojawieniem się ciążowych przebarwień hormonalnych (tzw. ostudy). W przypadku plam już istniejących, preparat wyrównuje i ujednolica koloryt cery sprawiając, że przebarwienia stają się jaśniejsze i mniej widoczne. Bogate w lipidy, białka i witaminy mleko owsiane wygładza i odżywia skórę oraz koi podrażnienia, a mikrofluid glukozowy silnie nawilża naskórek. Ponadto, aksamitna konsystencja, delikatny zapach i doskonała wchłanialność sprawiają, że stosowanie kremu jest prawdziwą przyjemnością.

Dodatkowe informacje: Preparat nie zakłóca badań USG. Kompozycja zapachowa bez alergenów. Produkt bez barwników. Posiada pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka. Przebadany dermatologicznie.

Stosowanie: Krem nakładać rano i wieczorem na oczyszczoną skórę twarzy, szyi i dekoltu. Nadaje się pod makijaż.




wczoraj mi spuchly nogi :-(
mozna jakies zele na ta opuchlizne stosowac? :-(

moje może nie puchną ale jakieś ciężkie są.

o takie coś widziałam w Rossmannie:

CHŁODZĄCY KREM NA OPUCHNIĘTE I ZMĘCZONE NOGI PERFECTA Mama
z arniką górską i mentolem

Cena detal.: ok. 12,50 zł (poj. 100 ml)

Specjalistyczny preparat do pielęgnacji nóg polecany szczególnie dla kobiet ciężarnych (od 4. miesiąca ciąży). Zaawansowana technologia i starannie dobrane, naturalne składniki gwarantują szybkie i skuteczne, a zarazem całkowicie bezpieczne dla dziecka działanie. Krem o konsystencji żelu zawiera wyciągi z arniki górskiej, kokoryczki i szyszek cyprysa, które pobudzają krążenie krwi, wzmacniają naczynia krwionośne, a także likwidują opuchnięcia i obrzęki nóg. Ponadto delikatnie chłodzący mentol zapewnia błyskawiczne uczucie ulgi, odświeżenia i odprężenia. Jedwabista konsystencja, relaksujący zapach i doskonała wchłanialność sprawiają, że stosowanie preparatu jest prawdziwą przyjemnością.

Dodatkowe informacje: Preparat posiada pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka. Przebadany dermatologicznie.

Stosowanie: 1-2 razy dziennie delikatnie wmasować preparat okrężnymi ruchami zaczynając od stóp.
 
dzieki nenius! krem do twarzy - bardzo fajna opcja, fajnie wiedziec, ze jakas firma dba o twarz mamus ;-)
a ten do nog to super wiadomosc - szukalam czegos, co nie zawiera substancji szkodliwych dla dzieci
 
famme- serdecznie ci dziękuję:-)

No właśnie :-) dziewczyny tez tak macie ze nadzwyczaj szybko się męczycie ? ja nie wiem .. Nie mam przecież nie wiadomo jak wielkiego brzucha, ani wcale nie czuje się ciężka. Ale dużo szybciej się męczę i dostaje zadyszki. I moje ruchy stały się o wiele wolniejsze :-(

No właśnie, tez tak mam,to pewnie przez to że teraz nasze serce bije wolniej- tak gdzieś wyczytałam,ale to nie zmienia faktu że czuję się przez to jak słonica :-(
 
wczoraj mi spuchly nogi :-(
mozna jakies zele na ta opuchlizne stosowac? :-(
Jest nawet kilka kremów na opuchnięte nogi u kobiet w ciąży. Oprócz tego co napisała nenius jest też z firmy Rossmann. Stosowałam całą serię w pierwszej ciąży. Bardzo fajna i tania w porównaniu z innymi. Rozstępy na brzuchu mi się nie porobiły, krem do biustu rewelacja, bo strasznie swędziały mnie brodawki, a po nim nie i krem chłodzący do nóg też mi pomagał.
Teraz kupiłam sobie krem do biustu i Intensywny preparat przeciw rozstępom właśnie z Dax Cosmetics Perfecta mama, o której pisała nenius.

 
Teraz kupiłam sobie krem do biustu i Intensywny preparat przeciw rozstępom właśnie z Dax Cosmetics Perfecta mama, o której pisała nenius.

No ja też zaczełam urzywać tego kremu na rozstępy DAX COSMETICS Perfecta mama. Uważam że ten krem jest o wiele leprzy od FISSAN-a, który wcześniej używałam bo lepiej sie rozsmarowuje, nie jest taki tłusty, no i lepiej pachnie :-) ale to rzecz gustu. Jednak w aptece nie zawsze dobrze doradzą (co do FISSAN-a). No i jak narazie waleke wygrywam z rozstępami 1:0 :cool2:

[url=http://www.suwaczek.pl/]
dff3a6b057.png
[/url]
 
reklama
ja sie narazie wyposazylam w krem z Rosmanna, a wlasciwie olejek przeciw rozstepom dla kobiet w ciazy i.... wogole go nie uzywam, nie mam czasu czekac az sie wchlonie.
Nogi mi nie puchna, na szczescie (tfu tfu odpukac)
ale tez sie szybko mecze i po kilku stopniach brakuje mi juz tchu a serce wali jak szalone
Wizyte u lekarza mam dopiero 20....
 
Do góry