reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dolegliwości ciążowe

ehh a ja w czwartek najadłam sie strachu, dziwnie sie czułam i zrobiłam test na wyciekanie płynu owodniowego i wyszedł pozytywny!
zadzwonilam do lekarza i mimo ze juz prawie 20 była kazał mi przyjechać. badania na szczescie wykluczyły to, ale co sie zdążyłam namartwic to moje.

mi czeste siusianie zostało, a nawet jeszcze bardziej niz z 1 trymestrze. doszła okropna zgaga i humorki. dzisiaj zrobiłam taka awanture mężowi ze szok...
 
reklama
ehh a ja w czwartek najadłam sie strachu, dziwnie sie czułam i zrobiłam test na wyciekanie płynu owodniowego i wyszedł pozytywny!
zadzwonilam do lekarza i mimo ze juz prawie 20 była kazał mi przyjechać. badania na szczescie wykluczyły to, ale co sie zdążyłam namartwic to moje.

mi czeste siusianie zostało, a nawet jeszcze bardziej niz z 1 trymestrze. doszła okropna zgaga i humorki. dzisiaj zrobiłam taka awanture mężowi ze szok...


a co to za test...?
pierwsze slysze..
jakie sa objawy...po prostu zaczyna z Ciebie cos wyciekac?:confused:
 
ja sie narazie wyposazylam w krem z Rosmanna, a wlasciwie olejek przeciw rozstepom dla kobiet w ciazy i.... wogole go nie uzywam, nie mam czasu czekac az sie wchlonie.
Nogi mi nie puchna, na szczescie (tfu tfu odpukac)
ale tez sie szybko mecze i po kilku stopniach brakuje mi juz tchu a serce wali jak szalone
Wizyte u lekarza mam dopiero 20....

Też tak mam z serduchem..tyle że u mnie od paru dni czasem wali jak szalone nawet jak siedzę albo spaceruję...a tetno mam srednio 96-101 więc dziś ide do lekarza...tez mam wizytę dopiero na 20 ale lekarka mówiła że jak coś się bedzie działo to przyjśc szybciej..
 
Wczoraj się przestraszyłam. Kiedyś miałam problemy z nerkami. w sobotę poczułam jak mnie kuje nerka z lewej strony. To jest taki bul pulsujący. Złapie zakuje kilka razy i odchodzi. I tak miałam z 3 razy w ciągu soboty. W niedziele to się powtarza. Wiec aj szybko do internetu co to może być. Bo wyniki moczu mam dobre i nie mam gorączki czyli nie zapalenie. Dużo kobiet pisało ze miało takie bóle przez to ze dziecko uciskało narządy, ale przecież moja kruszynka jest za malutka by wywoływać ból uciskiem. Zdegustowana poszłam do łózka. A na komputer zasiadł mój mąż. Na tutejszych stronach odnalazł, że bóle nerek mogą być wywołane brakiem wypróżnienia. A ja miałam od 3 dni z tym wielkie problemy ( brak potrzeby :eek: ) Mój ukochany zaparzył mnie w wodę, przegonił po podwórku :-D i pomogło. Mam nakaz picia co najmniej 2 litrów wody w ciągu dnia. Ale ból przeszedł.
 
>> Bubasek

taki test można kupic w aptece: np. bobosafe - 46 zeta

objawy to najcześciej więcej wydzieliny. U mnie co najdziwniejsze przybrały lekko błękitny odcien i to mnie zaniepokoiło. tyle ze ten test daje wynik pozytywny rowniez w przypaku zapalenia jak akurat w moim przypadku ;-)
W opakowaniu są 3 testy, wiec dobrze miec niz potem sie martwic, a na 10 aptek tylko jedna wiedziala co to jest i mi to zamówili.
 
I mnie sutki bolą, i to bez naciskania. Powiększyły mi się mocno i są po prostu nabrzmiałe. Teraz mogę tylko bawełniane staniczki nosić. I nawet jak smaruje kremem to muszę uważać by za mocno tych sutków nie naruszać.

A od nośnie kremów to ja kopiłam sobie dla kobiet w ciąży Mustela. i musze go jak narazie pochwalić. Ma miły zapach dobrze się rozprowadza i wchłania. Nie wiem jak z działaniem na rozstępy, bo mi sie po prostu narazie nie pojwiły. Poczekam na większe brzuszko i wtedy sie wypowiem o skuteczności.
 
a czy boli was moze brzuch tak jak przed miesiaczka bo ja ostatnio cos takiego mam nie jest to silny bol ale jest i troszke sie martwie
 
Nie wiem dokładnie o jaki ból ci chodzi. Bo mnie czasem boli u dołu brzucha. czasem z lewej czasem z prawej strony. Ale po jakimś czasie to ustępuje, To nie jest ból który trzyma mnie przez kilka dni. I lekarz powiedział ze to jest normalne. Tak uroda już kobiet ciężarnych ze czasem mały gdzieś tam ponaciąga a czasem bolą powiększające się narządy.
 
reklama
madzia mnie też piersi pobolewają ale chyba dlatego że powiększyły się...mocno... daj znac co lekarz mówi i jak sie czujesz...

marys16 ja tez juz bawełniane staniczki noszę...

a z dolegliwosci...apetyt na soki buraczkowe :-):-):-)
 
Do góry