reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dolegliwości ciążowe

Ja też czuję takie kłucie, no ale rozumiem, ze tam coraz mniej miejsca, a moje organy jak się wcześniej mieściły to i teraz też muszą, poza tym zaczęło się u mnie sikanie po kropelce, a uczucie jakbym miała litr wysikać. Dobrze, że dalej w nocy nie muszę wstawać, za to w dzień nadrabiam z wizytami i to bardzo częstymi.
 
reklama
a ja ostatnio mam straszne napady dusznosci ale to okropne ze musze okno otwierac...najgorsze ze pracuje gardlem a od mowienia tez mi duszno...tak zle i tak niedobrze,poza tym to zmalal mi biust,,,a juz sie cieszylam:zawstydzona/y:
 
Ja do moich dolegliwości ciążowych (coraz częstsze bieganie do łazienki, od czasu do czasu zgaga, zmęczenie) mogę dopisać spłycający się pępek. :szok:
 
Ja do moich dolegliwości ciążowych (coraz częstsze bieganie do łazienki, od czasu do czasu zgaga, zmęczenie) mogę dopisać spłycający się pępek. :szok:

Mój też się splyca i wychodzi na zewnątrz, a zawsze był w środku, za to mojemu P. który zawsze miał pępek na zewnątrz, teraz nagle się zapada i chowa do środka:baffled:
 
ja tez zaczynam latac coraz czesciej na siku ale z drugim mam klopoty (wg gp norma)
skurcze w lydkach mnie coraz czesciej lapia i szybko sie mecze no i profilaktycznie raz na jakis czas zgaga
 
zgagi nigdy niemiala, pepek dalej wklesly skurcz w lydce od poczatku ciazy zdazyl sie raz, zato na siku to latam co chwile skurcze mojej macicy sa niedozniesienia i te zylaki przy wejsciu do macicy chyba znikly po tabletkach, zebra bola kregoslup boli cycki sa juz zaciezkie i tez mnie ugniataja brzuch wielki tak wiec jak sie schyle to potem ciezko mi sie wyprostowac.........ale narzekam jak baba w ciazy:-D
 
reklama
Do góry