reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dolegliwości ciążowe

reklama
MALUTKA- może i tak:-) Ale musiałabym być chyba umierająca, żeby wziąć jakąś tabletkę. Stawiam na naturalne sposoby leczenia:tak:
 
Niktosiaaa nio moze i ty nie lykalas, ale ktoras z dziewczyn mogla by to przeczytac i lyknac:baffled: inna sprawa, ze lekarz pozwolil ci ja lykac, to mnie dziwi:confused:
 
Wiesz kochana każdy ma swój rozum:-) Forum jest od tego żeby wymieniać się informacjami, ale są pewne sfery, w których TRZEBA zasięgnąć rady fachowca z realu, a nie ślepo wierzyć osobom z netu. Dla mnie taką sferą są leki dozwolone w ciąży:-D
z
I wybacz Malutka - ja wierzę lekarzowi bardziej niż Tobie ( bo gdzieś słyszałaś)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
nio tak, masz racje.. forum jest od tego, zeby wymieniac sie informacjami, ale dobrze byloby gdyby one byly prawdziwe.. a ty napisalas, ze twoj lekarz pozwala brac polopiryne, czyli wskazuje na to, ze "fachowiec z reala" potwierdza, ze mozna ja lykac..
 
nio wiesz jakos nie mam duchowej potrzeby rozmawiac z twoim lekarzem, ktory jak widac "zna sie na rzeczy".. a o polopirynie slyszalam nie tylko od swojego lekarza, ale tez od kobiety w aptece i w tv byl program o lekach dozwolonych w ciazy i pierwsze co tam powiedzieli, ze polopiryny nie mozna brac..
 
reklama
hmm.. wiesz chyba nie taki mialam zamiar, zeby prowadzic z toba jakas dyskusje, tylko raczej napisalam jakie jest moje zdanie w tym temacie.. podejrzewam, ze nie tylko moje, ale to juz inna sprawa..
 
Do góry