reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dolegliwosci ciazowe, objawy, zachcianki

A ja depilujac sie wczoraj znalazłam żyłkę... taka mocniej widoczną :angry::angry: masakra. od dzisiaj się smaruje :D już nawet na źylaki ;p

Ja nie puchnę, ale kości od lezenia mnie bolą na boku.

Ostatnio poprawiłam włosy, dzisiaj wziełam dłuuuuugą kapiel. ahhh dawno jej nie było bo nie dawałam rady wylezec w wannie.
peeling sobie zrobiłam po wczorajszej depilacji na całym ciele.
Potem kremowanko :D na rozstepy i przeciw roztępom :D
Wieczorem walnęłam sobie super długie tipsy.
I mam super humor :))

Wydaje mi się, że opadł mi brzuchal.
Odkad od dwóch dni sie nie obżeram, tylko jadam tyle zeby mi nie burczało w brzuchu czuje poprawe nastroju- bo nie czuje sie taka KLUCHA.


ahhh ale dzisiejszy dzień jest piękny :)


Jak u Was?
 
reklama
a ja właśnie pożarłam 6 mandarynek jednym tchem były extra kwaśne mniammm, aaa... i w końcu mnie dopadła tzw "lustrzyca" :-D musiałam się ogolić z lusterkiem, goliłam się i się śmiałam :-D
 
Matko a ja złapałam fazę na kwasoty i cytrusy. Mogę pochłaniać je kilogramami zwłaszcza mandarynki i pomarańcze. Póki co wsuwam je jak szalona bo karmiąc piersią odpadną z dietki :-(
 
A ja słuchajcie na odwrót....czekolada w menu obowiązkowo:) Ja sobie kupię i zjem choć kawałeczek to normalnie czuję się tak błogo....:) Musi być choć troszkę codziennie:)
 
Ja od początku ciąży cytrusy pożeram, trochę przystopowałam, bo mnie postraszyli, że nie wolno za dużo. Potrafię cytrynę zjeść z cukrem w minutę:-) A czekolada też obowiązkowo, ostatnio już nawet po 2 tabliczki:-)

 
reklama
Dziewczynki czy zdarzają wam się swędzące sutki? ja dzisiaj myślałam, że nie wytrzymam, aż piekło. Jakby ktoś ogniem mi je przypalał:baffled:

 
Do góry