reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dolegliwosci ciazowe, objawy, zachcianki

reklama
oj moje dziecko też jest najbardziej aktywne w nocy, ostatnio w ogóle tak dziwinie się układa, zde zastanawiam się czasem czy to On cz brzuch mi tak twardnieje, ale jak po naciskam czuje jak się przemieszcza
 
Kurcze dziewczyny czy Was też bolą pachwiny???? mnie czasem tak mocno, że aż nie mogę nogi do góry podnieść.... a przewrócenie się w nocy z boku na bok to nie lada wyczyn... Czy to normalne??
normalne :) mnie w pierwszej ciąży bolało bardziej. i spojenie łonowe mocno bolało. tak jakbym maraton pokonała na niewygodnym siodełku
teraz widać już wszystko tam u mnie "rozchodzone" bo o wiele mniej w pachwinach boli. i tylko czasem jak usiądę na czymś twardym to czuje spojenie.

pisałyście o ruchach dziecka i charakterze. no ciekawa i ja jestem jak to będzie. bo Marcelek to kopal strachotnie mnie w brzuchu. cały brzuch tańczył. i to ludzie sie śmieli w sklepie bo aj stojąc w kolejce do kasy miałam taniec brzucha. i wyszedł mi mega aktywy brzdąc. on teraz 5 min na tyłeczku nie usiedzi. no chyba ze dam mu samochody do zabawy.
a teraz Danielek nie kopie często. on sie czasem przeciągnie czasem poprawi i już. nie ma tańców brzucha i wygibasów. i tez sie tak zaczęłam zastanawiać. czy to znaczy ze będzie dużo spokojniejszy od Marcelka?
a nie wiem czy Daniel jest aktywny w nocy. pewnie jest. ale on taki delikatny w tych kopniakach ze mnie nie budzi. ja śpię i nic nie czuje.
 
Ch_aga trzymaj się, leż i odpoczywaj

Anielka też tak mam - mała nisko, jak dłuższą chwilę pochodzę albo stoję, to też mam wrażenie, że zaraz wypadnie, za to pachwiny mi trochę odpuściły ostatnio, tylko czasami chodzę jak stara baba
 
moją małą czuję nawet 10 cm nad pępkiem ale chyba się przeciąga bo na górze brzuch faluje a na dole pęcherz naciska a dopiero co z wc wyszłam
Iga ja jak dłużej poleżę to nawet nie chodzę tylko nogi posówam:szok:
 
Mama2011, Anielka i ja też tak miałyśmy, stwierdziłyśmy, że to przez nasz wiek ;-), ale mnie od kilku dni odpuściło, jak dziewczyny napisały, że młodo wyglądam, to tak się poczułam ;-), za to mała kopie mnie w nerw przy kręgosłupie, aż się zwijam i przez całe plecy prąd mi przechodzi.
 
Iga bo wyglądasz młodo
jak byliśmy na wycieczce z córką na Węgrzech 4 dniowej autobusem to w ostatni dzień babeczka nie wytrzymała i spytała czy Paula jest siostrą K a ja jego dziewczyną bo córka podobna jest do męża a na rodziców to my jej nie wyglądaliśmy
a jak Paula miała 6 lat to babka mnie się pytała czy ja miałąm 11 lat jak ją rodziłam bo wtedy jej wyglądałąm na 17lat
 
reklama
Do góry