reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

dolega mi samotnosc

mamaczarusia wszystkiego najlepszego:))))) oby ten dzionek byl dla ciebie wyjatkowy!!!


ja swoje obchodzilam 18.08. i przestan wymyslac mamy tyle lat na ile sie czujemy!!!! hehe dasz rade :)
wiem ze trzeba sie spakowac i juz od dawna o tym mysle, ale z drugiej strony nie wiem co mam wziasc.. czekam az ksiaze sie dowie ale wiadomo jak to z nim bywa... wiecznie zajety. moj jesli dojdzie do ekstremalnej sytuacji poleci do sklepu i nakupie mase niepotrzebnych pierol... tak jak teraz... wyczytal gdzies ze na te moje wsteretne brzuchowe rozstepy dobry jest jakis tak olej z chile i polecial kupic. heheh teraz czuje sie i pachne jak smazona ryba........ coz.... faceci....
co do spania oj ciezko.... dzis przespalam jedynie 3 godz jestem wykonczona szczerze mowiac ale jakos zasnac niemoge... bole w kroczu staja sie coraz silniejsze... no i moj arbuzik jest coraz ciezszy i twardszy...

magfil4 dziekuje ze sie pojawilas.. i za mile slowka rowniez :) az sie wzruszylam :) ( ah te hormony wzruszam sie wszystkim). tutaj nie jestesmy same mamy siebie i musimy sie wspierac prawda?? mi bardzo pomoglo to forum.. mam wiekszy kontakt ze swiatem... ucaluj swoje pociechy i licze na dobre rady od ciebie na przyszlosc w koncu mama z pelnym doswiadczeniem z ciebie jest :)) witaj wsrod swoich :))

misia84zg kobieto uwielbiam to jak w trzech slowach potrafisz oddac cala powage sytuacji :)
Chcieli mi dać zastepczy, ale podziekowałam, wstydziła bym sie nim wyjechać do lasu, a co dopiero gdzieś wsród ludzi.
trzymam kciuki by naprawa poszla sprawnie i bys odzyskala swoj pojazd bo byc uziemionym z takim malym skarbem to az grzech..

ucalujcie wszystkie swoje pociechy. i zycze milego dzionka
trzymajcie sie cieplutko
 
reklama
a tu co tak cicho??
tak po krotce co u mnie... wczoraj upal dal mi sie we znaki niemal zemdlalam w sklepie... wymioty itp ekscesy ;S ogolnie niefajnie. sadze ze brak snu do tego sie tez dolozyl.. ehh szkoda gadac nie mam sil na nic
trzymajcie sie dziewuszki buziaki
 
Witam:-D ulala ale sie rozpisalyscie jak mnie nie bylo hmmm
Dziekuje bardzo za zyczonka:tak: a ty atati czemu sie nie odezwalas ze masz urodzinki??? noi równiez wszystkiego najlepszego:happy2:
aatati ale ten twój facet o ciebie dba....:sorry2:az ci normalnie zazdroszcze:blink:hihihi
a co do torby to wez tylko reczniki, koszule najlepiej 2 lub 3(jesli u was nie daja bo tu to zapomnij:baffled:) stanik do karmienia, wkladki laktacyjne, jakies meeeega podpaski(u nas daja tylko na pierwszy dzien pózniej trza sie samemu zaopatrzyc:dry:) majtki z fizeliny(jesli u was tez sa) -najbardziej z reszta przydatne no i poza torba dla dzidzi to chyba na tyle z najpotrzebniejszych rzeczy ( u nas tez potrzebowalam duzo 2zlotowek bo telewizor chodzil za 2 zl za godzine-to tak na marginesie hihihi)
ale jestem ciekawa jak sie czujesz a moze juz cie pogonilo.......hihihi w koncu koniec sierpnia mamy:-Djak ten czas leeeeci..........szok:szok:

misia jak tam sobie radzisz bez wózka? udreka co? tez bym takiej wiochy nie brala:-D a swoja droga reklamacja reklamacja a bez wozka zostalas ty-dawaj do mnie to ci dam mój hihihi, gratuluje kolejnego etapu "wtajemniczenia" u niemowlaka:-D poczekaj tylko jak sama zacznie sie przekrecac wokól wlasnej osi wtedy dzieci maja ubaw;-) a
zampomnialabym moj synus w moje urodzinki zrobil mi prezent i normalnie dwa kroczki zrobil SAM
magfil ja tez nie czuje sie na wiecej niz 25 tylko jak sobie przypomne ile rzeczywiscie mam to brrrrr:shocked2:ale staram sie o tym nie myslec:confused::happy2: w koncu czlowiek ma tyle lat na ile sie czuje a mi czasami jak palma odbije to jakbym z 16 miala:-D

atati buziole dla "arbuzka" reszta buziaki dla dzieciaczkow tych malych i tych duzych do napisania i dobrej nocki zycze papaski:tak::happy2::tak::happy2:


Skonczylam pisac posta a tu patrze atati zdazyla przez ten czas napisac-ale ja mam ogon---------ty odpoczywaj kobieto a nie po sklepach nam tu latasz!!!!spac! i z kanapy sie nie ruszac! a jak sie do domu dostalas?


picture9020.jpg
 
Ostatnia edycja:
smutno mi
caly dzien sama na chacie
po ostatnim mdleniu boje sie sama z domu wyjsc
czemu nikt nie chce dac mi szansy moze da sie mnie lubic
moze nie jestem taka zla
 
atati!!!! co ty wygadujesz??? rozumiem ze zalapalas dola od siedzenia w domu ale nie dawaj sie! zaraz nie bedziesz miala czasu na takie chwile wytchnienia:-) ciesz sie chwila i sie tak nie doluj bedzie dobrze:-D rozpisalas sie ze hoho.......
my cie tu lubimy BARDZO pamietaj o tym i pisz ile chcesz, rozumiem ze smutno ci ze nie masz do kogo sie odezwac wiec zawsze mozesz napisac! glowa do góry, usmiechamy sie juz:tak:zrozumiano!
wczoraj byslismy czarusiowy kupic buty do chodzenia:sorry2: bo na spacerku juz chce smigac za raczke:-D tylko bagatela cena.... 140zl :errr:za buty doslownie na 2 miesiace no ale ponoc pierwszych kilka par musza byc takie zdrowotne, nie zebym narzekala tylko poprosu mnie zamorowalo w sklepie:baffled: ale na tym akurat nie ma co oszczedzac bo lepiej zapobiegac niz leczyc:tak:
mamuska moja znowu jutro wyjezdza;-) wiec jestem przeszczesliwa ze chata znów bedzie wolna-moze jakas impreske da rade sie skroic hihihi,
caly czas za mna chodzi jkis wypad tylko obawiam sie jeszcze jak czarek bedzie spal bo raz spi super a drugi raz chce zeby sie go za raczke trzymalo:dry: wiec jestem w kropce z pozostawieniem go z kims:baffled: ale trzeba bedzie wypróbowal
lece bo sie obudzil postaram sie jeszcze napisac papa
 
Atati:) ja tez nie mieszkam w Polsce. Moja coreczka ma juz prawie roczek, ale mysle, ze doskonale Cie rozumiem:tak:. Wprawdzie moj nazeczony jest polakiem, ale tez ciagle pracowal i ciagle byl zajety kiedy bylam w ciazy (teraz jest juz troche lepiej-wiem, ze bardzo sie stara). Cale dnie spedzalam sama,doslownie nikogo tu nieznalam, a rodzina daleko i nawet internetu nie mialam. Myslalam, ze zwariuje!:( Czulam sie tak samotna, w dodatku, naprawde, hormony robily swoje( nadal robia- karmie piersia). Myslalam, ze moj mezczyzna mnie nie rozumie, a malo tego przez te moje fochy i ciagle humorki balam sie, ze mnie zostawi... To byl koszmar!
Moj angielski tez nie jest na tyle opanowany, by swobodnie rozmawiac o swoich emocjach itd. z innymi ludzmi... Bylam skazana na samotnosc:( Nie raz myslalam,ze po prostu sie spakuje i wroce do polski, ale potem usiadomilam sobie, ze nie mamy tam (ja i moje dziecko) zadnej przyszlosci.
Od kiedy Maya z nami jest jest lepiej:) juz nie czuje sie tak samotna, aczykolwiek brakuje mi towarzystwa starszych osob. Moj chlopak bardzo sie stara, duzo pomaga i wydaje mi sie ze coraz lepiej mnie rozumie (nie zawsze). Nie narzekam na nude, bo przy malenkim dziecku zawsze jest cos do roboty. Sama sie przekonasz:):-D
Czasami lapie dola, jest mi strasznie smutno, wszystko mnie denerwuje i mam po prostu dosc, ale na szczescie to szybko mija. jestem szczesliwa mama i prawie:-) zona:)

Pozdrawiam Cie goraco i trzymam za Ciebie kciuki! Wszystko bedzie dobrze, ale pamietaj , ze sama tez masz na to wplyw:)

ps.
Moge zapytac gdzie mieszkasz?:)
 
i jak tam atati samopoczucie co nic nie piszesz? nie masz weny???

czarek broi a ja latam po allegro za spacerówka w koncu mam upatrzone ;-) tylko szkoda ze kolezanka która chciala odkupic mój wózek nagle cofnela dupe ;-( a mialam inna klientke i jej odmówilam hmmm no cóz
atati a ty w której czesci hiszpani mieszkasz? wlasnie znalazlam tu calkiem przypadkiem forumowiczke która mieszka w barcelonie moze macie do siebie blisko?
lece na spacerek póki sloneczko swieci, rano to juz pizdzi niesamowicie dzisiaj chyba z 13 stopni bylo tylko, narazie papa
picture9711.jpg
 
Ostatnia edycja:
cze dziewczyny
my dalej bez wózka:wściekła/y: tragedia

atati my cie lubimy i to bardzo :-):tak::-D:-)

mamoczarusia pochwal si spacerówka

maja fika od rana i własnie sie budzi

mamoczarusia a ty skad jestes, mozesz na priv jak nie chcesz zeby wszyscy widzieli, wpadne wieczorkiem
 
No i jestem a tu nikogo nie ma :-D
Maja już śpi więc mam czas dla siebie. I dla Was :rofl2:
No i oczywiscie dla męża, który dopiero wrócił z pracy i poszedł z naszym kudłaczem na dwór.

Dzień minął spokojnie. Ciekawe jak u Was??


Mamoczarusia zazdroszcze spacerku :-)

Mam nadzieje, że atati miałaś dzisiaj lepszy dzień:-D
I powiedz mi który to doładnie miesiąć ?
Bo tak to nie wiem czy rodzisz ? bede ci chyba musiała podać swój numer i jak zaczniesz to chociaz puscisz sygnał, to bede kciuki trzymać i przeć z Tobą na odłegłość:-)

Buziaki na dobranoć dla waszych pociech
Dobrej nocy
 
reklama
a co do spacerówki kupuje taki
picture9909.jpg

marzyl mi sie multyway (troszke zmieniony ten model )ale po przeczytaniu opini gdzies w internecie i " dziwnych zbiegach okolicznosci" na allegro (duzo jest odsprzedawanych nowych wózków jeszcze na gwarancji) zdecydowalam sie jednak na ct 04, szkoda tylko ze znowy granatowy bo poprzedni tez no ale kij tam
pedze bo bratowa na kawke zaraz wpadnie pózniej napisze milego dzionka dziewuchy:-D
 
Ostatnia edycja:
Do góry