reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

dodatkowe kilogramy - jak tam u Was dziewczyny?

reklama
U mnie nadal na wadze lekko poniżej 80kg i przestało spadać odkąd wróciłam z szpitala... Normalnie nie wierzę, bo naprawdę mało jem. No i karmię. O co kaman?
 
Dream tez mialam taki etap, zw waga stanęła na ponad tydzień i tez zglupialam bo niwiele i mało kaloryczne jadłam + karmienie aktu nic. Ale później owolutku zaczęła spadac. Moze u cirbie befzie tsk ssmo ?
A teraz mam taki ze trzy dni jest taka sama a czwartego np 300 g mniej. Ogólnie zostały min jeszcze 3 kg.
 
u mnie tez z waga niezbyt kolorowo i wiem, ze juz tak łatwo nie bedzie, za duzo zaczęłam jeść, bo ciagle głodna :/ no ale teraz od trzech dni dopadło mnie choróbsko, wiec jem bardzo niewiele no i waga spadła 2 kg, ale podejrzewam, ze moga one szybko wrocic jak tylko sie dobrze poczuje, mam tylko nadzieje, ze sie opamiętam i do lata wroce do swojej wagi, bo na dzien dzisiejszy zostalo mi 5 kg :/ nie wiem jak tego dokonam
 
Ja ciągle ważę tyle ile po porodzie czyli ciągle mam 5,5 do zrzucenia. Ale biorąc pod uwagę ze mam wilczy apetyt to mogę uznać za sukces ze na razie nie przytyłam:-)
 
Dream tez mialam taki etap, zw waga stanęła na ponad tydzień i tez zglupialam bo niwiele i mało kaloryczne jadłam + karmienie aktu nic. Ale później owolutku zaczęła spadac. Moze u cirbie befzie tsk ssmo ?
A teraz mam taki ze trzy dni jest taka sama a czwartego np 300 g mniej. Ogólnie zostały min jeszcze 3 kg.
O, żeby było tak jak piszesz Kasia!!!! Byłoby super...
 
U mnie 3 tyg po porodzie 62 na wadze i stoi w miejscu. Jeszcze 5 do zrzucenia :(

Wysłane z mojego GT-S7580 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Ja jestem w 35 tygodniu i mam juz +12 ale poszlo w brzuszek piersi i pupe a tak to nic innego sie nie dzieje a i łydki puchna troszke ale podobno to norma
 
Do góry